Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiatal férfiak, ha egy parkban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiatal férfiak, ha egy parkban egyedül üldögélne egy lány és tetszene. Odamennél hozzá?

Figyelt kérdés
2017. máj. 20. 18:37
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:

nem valószínű


24F

2017. máj. 20. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
84%
Hogyne,rögtön valami szatírnak,vagy pszihopata gyilkosnak nézne.
2017. máj. 20. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
84%
Na akkor én se megyek a parkba pasizni:D Pedig hányszor elképzeltem már hogy ott ücsörgök és odajön egy kedves fiú. De akkor ilyen is csak a filmekben van:( 24/L
2017. máj. 20. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
100%

nem


nem szoktak a lányok egyedül üldögélni a parkban.. ha mégis akkor vagy olvas (ez a ritkább) vagy bele van buzulva a telefonjába.


Amúgy meg honnan tudjam, hogy ismerkedni akar? Lehet, hogy épp a párját várja és leült.. azért az elég ciki helyzet lenne, ha épp megjelenne a pasija, miközben én a csajt akarom fölszedni.

2017. máj. 20. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
100%
Tegnap odamentem hazafele a városban egy lányhoz, aki egyedül ült lehajtott fejjel, és láthatóan nem volt minden rendben vele. Megkérdeztem, tudok-e segíteni, de mondta, hogy csak a buszt várja, és elég távolságtartónak tűnt utána, úgyhogy otthagytam. Nem tudom, egy parkban ücsörgő szép lányhoz odamennék-e, attól függ, lenne-e konkrét dolog, amivel megszólíthatom.
2017. máj. 20. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:

Több dolog miatt sem. Nem tudom, hogy van-e barátja vagy épp vár-e valakit, egy idegen lánnyal nem tudom, hogy miről lehetne beszélni, plusz ha nem jövök be neki, akkor elmebetegnek fog nézni.

Egyszer akartam ilyet csinálni. Amikor elindultam a lány felé, akkor érkeztek meg a barátai, szerencsére nem tűnt fel senkinek a szándékom.

2017. máj. 20. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
100%

Tudod Te, hogy hogyan reagál a valóságban egy nő egy ilyen szitura?


Rögtön magához kapja a táskáját (hátha azt akarod megfújni), utána furán, ijedten néz rád, hogy mi a fenét akarsz tőle, közli, hogy van barátja aki mindjárt megjön (akkor is ha nincs, mert reméli, hogy ettől lekopsz)

2017. máj. 20. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
84%
Attól függ mit csinál. Ha olvasás közben felnéz pl., egymásra nézünk és elpirul vagy rám mosolyog akkor valószínű igen. Ekkor jön az, hogy kb. állnék ott mint egy értetlen mert egyedül az jutna eszembe témának, hogy milyen könyvet olvas.
2017. máj. 20. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
47%
Aki mer az nyer, ha még nem hallottatok volna róla:) Ne legyetek gyávák! Menjetek oda ha tetszik, max elhajt, na és? De mi van ha mégse? ja, hogy ez meg sem fordul a fejetekben....szomorú ez a negatív és passzív hozzáállás.
2017. máj. 20. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
78%
Hááát, ha kis vödör és lapát van nála, nem ajánlom!
2017. máj. 20. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!