Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Párkapcsolatban élő lányok,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Párkapcsolatban élő lányok, ti elmennétek inni 4-5 fiúval, úgy hogy csak te vagy egyedül lány?

Figyelt kérdés
2016. júl. 17. 18:28
1 2 3
 1/24 anonim válasza:
10%
Igen, miért ne mennék?
2016. júl. 17. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
40%
Ha ismerem őket, persze.
2016. júl. 17. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 A kérdező kommentje:
Én nem mennék a párom nélkül.
2016. júl. 17. 18:32
 4/24 A kérdező kommentje:
akkor én vagyok túl régimódi. :/
2016. júl. 17. 18:33
 5/24 anonim ***** válasza:
81%

Azért nem mindegy, mik a körülmények. Vadidegenekkel, vagy nem túl közeli ismerősökkel nyilvánvalóan eszembe se jutna. De pl. a baráti társaságomban elég sok fiú van, ha lenne valami közös program, attól, hogy esetleg egy lány sem ér rá rajtam kívül, én még szívesen elmennék. Attól, hogy fiúk vannak körülöttem, még nem kell megcsalnom a páromat, és nekik sem kell rám mozdulniuk.

21N

2016. júl. 17. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 Noblesse Oblige ***** válasza:
51%

Ha ismerem őket igen. A párom barátai az én barátaim is, velük sokszor eljárok a párom nélkül is és a párom is nélkülem velük. Náluk semmi félnivalóm, mert ők olyanok, hogy vigyáznak az erkölcseimre, tehát ha lenne is férfi a közelbe aki bepróbálkozna, biztos nem élne sokáig.


A munkatársaimmal is simán elmennék.


Idegenekkel már nem. Ha csak nem állunk valamilyen kapcsolatban, pl üzleti és azért.


Önmagamtól sem félek, mert én még seggrészegen is tudatába vagyok magamnak és, hogy mi történik körülöttem. Bár abból a korból kinőttem, szóval most meg a mértéktartással sincs gondom. Megvédeni meg tudom magam.

2016. júl. 17. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 A kérdező kommentje:
Nem túl közeli ismerősök, ennyi.
2016. júl. 17. 18:37
 8/24 A kérdező kommentje:

Igen de ez így más:D

Én arra gondoltam, hogy nem a párotok társasága. Hanem csak nem régiben megismert pasik.

2016. júl. 17. 18:37
 9/24 anonim ***** válasza:
0%
Ha van kedvem akkor igen. Nekem egy kivétellel minden haverom/barátom fiú.
2016. júl. 17. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
0%
ÉS VELEM BPI KECOMBA VODKÁZGATNI 2ESBEN? FÉL ÉVE VETTEM A VODKÁT.NINCS KIVEL INNI:))
2016. júl. 17. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!