Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Sokan azt mondják, a zenei...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sokan azt mondják, a zenei ízlés nem számít, pedig, ha mélyebbre megyünk, sok más dologra enged következtetni a zenei ízlés. Szerintetek?

Figyelt kérdés

2017. máj. 22. 12:05
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
49%
Egyetértek. Pl nekem a rocker pasik abszolút nem jönnek be.
2017. máj. 22. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim ***** válasza:
10%
Nem hinném, hogy sokat számít. Én, mindig, mindenféle zenét szívből utáltam. Zenét kéne hallgatnom, a falat kaparnám kínomba. Ettől függetlenül voltak barátnőim, kapcsolataim és aki végül a párom lett, ő imádja a zenét. Ebből, semmi konfliktus nincs.
2017. máj. 22. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 anonim ***** válasza:
37%
Nem minden esetben vonhatóak le belőle következtetések szerintem, persze sok emberre igazak a sztereotípiák, amiket az egyes zenei stílusokhoz társítunk, de nem véletlenül hívjuk őket sztereotípiának, nem igazak mindenkire. Ettől függetlenül nekem mindenképp számít, hogy valamennyire legalább hasonló legyen az ízlés ezen a téren is, mert sokkal jobb úgy. Lehet menni együtt koncertre, nem csak fülhallgatóval tudunk zenét hallgatni, hanem együtt is tudjuk élvezni, tudunk róla beszélgetni, új dolgokat mutatni egymásnak, stb.
2017. máj. 22. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 anonim ***** válasza:
78%
Igen, sok mindenre lehet következtetni belőle, de erős általánosítás lenne a zenei ízlése alapján meghatározni egy ember jellemét. Ahhoz, hogy valakit igazán megismerj, több kell. Az, hogy milyen zenét hallgat, csak egy a sok adalék közül. 27/f
2017. máj. 22. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 Sunshinedoll ***** válasza:
5%
Szerintem nem lehet belőle sok mindenre következtetni :D
2017. máj. 22. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 anonim ***** válasza:
65%
Szerintem a zenei ízlés lehet az adott ember világlátásának kifejező eszköze, e tekintetben pedig azért sok mindent le lehet belőle vonni. Persze ezek nem törvényszerűek és e szerint nem is szabad megítélni senkit, de azért van mögöttes tartalma annak milyen zenét szeret egy ember.
2017. máj. 22. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 anonim ***** válasza:
59%

Pont mint az, hogy milyen könyveket olvas, milyen filmeket szeret, milyen ország ételeit kedveli, vagy mit sportol.

Egy ember személyisége rendkívül összetett dolog, ez csak egy pici szeletke.


Inkább arról van szó, hogy ha a zenei ízlést az öltözködés is tükrözi, az már rengeteg előítéletet szül.

2017. máj. 22. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 anonim ***** válasza:
50%
Engem nem érdekel milyen zenét hallgat a párom, bár van abban valami, hogy a zenei ízléséből következtetni lehet a személyiségére. Exem például értelmes pasi létére Mr Bustát hallgatott. Először el se hittem, hogy normális ember szeretheti annak a gyökérnek az életfilozófiáját, de ahogy jobban megismertem a barátomat, egyre inkább kiütköztek a problémák. Az első pár hónapban még szerelmes úriember volt, aztán szépen lassan megmutatta az igazi, bunkó, nőgyűlölő komplexusos énjét.
2017. máj. 22. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 anonim ***** válasza:
49%
Mindenféle zenét kedvelek szinte, de egy kivétel van. Soha nem jönnek össze mulatós zene rajongóval, hallgatóval.
2017. máj. 22. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 anonim ***** válasza:
38%

Na, ha ilyen jól jellemez a zene, akkor legyél szíves megítélni a kedvenc zenéim alapján :D


1. The Incredible Machine - New Age 1994

2. College ft French - Real Hero 2012

3. Peter Leicht - Sonnendeck 2001

4. Alizee - Gourmandises 2000

5. Fangoria - Etente La Mente 2003

6. Mr.Bean "Ecce homo qui est faba" 1990

7. Nick Cave & Kylie Minogue Where The Wild Roses Grow 1996

8.Men At Work - Down Under 1982

9.The Prodigy - Out Of Space 1992

10.Scooter -Last Minute (zsidó esküvői folkzene) 1996

11.Wolfentein 3D - Nazi Anthem 1992

12.TETRIS THEME SONG

13.Ace Of Base Livin In Danger 1992

14.Creature Featuree - The Greatest Show 2008

15.Scatman Scatman 1995

16. Vangelis - Conquest Of Paradise 1991

17.Rhapsody - The Village of Dwarves 2010

18.Hot Banditoz - Chucku Chucku 2004

19. Najoua Belyzel - Gabriel 2005

20.NECRODANCE mix 2012

21.Real Adventures of Johnny Quest theme 1994

22.Az UBORKA SHOW végén lévő zenei szösszenet 1992

23.Monster Mash :D 198?

24.Ruszki zene "Максимка пулемет" ????

25.Tiny Tim - Tiptoe to the tulips 198?


Ebből ha jellemrajzot csinálsz rólam, akkor díjat érdemelsz.

2017. máj. 22. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!