Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Milyenek a metalosok? Szerinte...

Milyenek a metalosok? Szerintetek igaz, hogy a zenei ízlés alapján lehet következtetni az ember személyiségére?

Figyelt kérdés

Tudom, nem lehet általánosítani, de én ismerek néhány metalheadet és mindre ezek jellemzők: zárkózottak, jobbnak tarják magukat, azoknál akik mást hallgatnak, érdekli őket a történelem, szeretnek filozofálni és álmodozni,stb.

Én kedvelem őket szerintem, rendesek. De vannak furcsa dolgaik, pl. valamit megszállottan szeretnek. Meg néha meglepődök, mikor megtudom, hogy egy csendes lány black vagy death metalt hallgat,nem is gondolnám róla.


Csak kíváncsi vagyok ti milyennek látjátok a metálosokat?

Vagy ha te is az vagy neked milyen a személyiséged?

Én is néha hallgatok metalt, szerintem érdekes műfaj és egyre jobban érdekel, ezért tettem fel a kérdést :D



2014. aug. 10. 16:59
 1/7 anonim ***** válasza:
Én a klasszikussal vagyok így, aki a klasszikus zenét kedveli az rendszerint egy nagy tudású, nyugodt, jó humorral rendelkező ember.
2014. aug. 10. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

...és a dubstepet hallgató meg mind gyökér, buliállat? Nem.

A zene az csak zene. Sok mindent meghallgatok pl dubstepet rockot rapet mindent... Volt időszakom amikor csak ez vagy csak az de embernek ugyanaz voltam. Persze van akit befolyásol az adott zene. Ismertem embert aki ilyen death metalt meg mittudomén miket hallgatott és meg akart halni állandóan, szinte a hobbijává vált..csak gyáva volt. aztán leszokott a death metalról és még mindig meg akar halni, ez nem változott. persze minden stílusról van általánosítás. a metalosokat gyökereknek mondják sok helyen, a reggae az füves stb stb. De ez mind csak általánosítás...


Egyébként a metalosok közt sokféle van, de többségébe kettőt tudok szétválasztani. Vannak akik divatból csinálják, nos azok olyanok is... és vannak akik tényleg oda tartoznak. Ezek közt rengeteg ritkaértelmes ember van. Meglepően mély gondolkodásúak, egy élmény az ilyen emberrel beszélni. De mint mondtam, az általánosítás csak általánosítás...

2014. aug. 10. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
köszönöm a válszokat, nem szoktam általánosítani, meg nem is vagyok előítéletes, csak mint már írtam ezt vettem észre, hogy a metalt hallgató ismerőseim nagyon hasonlóak és jókat lehet velük beszélgetni :D
2014. aug. 10. 17:44
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Kétségkívül jó társaság, pláne ha te is effelé a stílus felé húzol:)
2014. aug. 10. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Sok metálos archoz volt már szerencsém. Amit általánosságban el tudok mondani, tapasztalataim szerint a legtöbbjük viselkedés szempontjából nagyon visszafogott (értem ez alatt, hogy nem nagyszájú, nem akar mindig a középpontban lenni). Meg nem kötözködnek.
2014. aug. 10. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én minden nap hallgatok metált pl: folk,pagan,viking stb. De tőlem mindenk azt hallgat amit akar csak nekem ne kelljen azt hallgatnom.
2014. aug. 13. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Springrift válasza:
Én átlagosan szerintem napi 3 órát hallgatok metált, a rocktól kezdve a black metálig mindent, de csak metált. Semelyik másik műfajt nem kedvelem, sőt általában utálom őket, de mindegy. Cserébe nem vagyok csöndes, nem szeretem a történelmet, nem szeretek filozofálni :D
2022. szept. 14. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!