Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért változhatott meg a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért változhatott meg a véleménye az eljegyzéssel kapcsolatban?

Figyelt kérdés

24 éves vagyok, a barátom 26. Másfél éve vagyunk együtt és már a kapcsolatunk elején szóba jött, h mindketten szeretnénk az életünkben eljegyzést, illetve aztán házasságot. Már tavaly (amikor még csak fél évesek voltunk), akkor utalgatott rá, kérdezősködött, h ha jövőre /azaz idén/ megkérné a kezemet, akkor azt korainak tartanám-e. Mondtam neki, h nem. Ennyi, lezártuk, többet nem beszéltünk róla. Úgy volt, h az idén lediplomázok, de csúsztatnom kell 1 évet, így a diploma megszerzése csak jövőre esedékes. Tegnap valahogy szóba jött megint az eljegyzés és mondta, h "hát majd jövőre". Nem értem, mi történt, h "átdobta". Nem is tettem rá megjegyzést, mert az ő döntése is, csak olyan érzetet keltett bennem, mintha ezzel időt akarna nyerni magának, vagy nem tudom. Egyszerűen fura, h tavaly azt mondta, h idén, és mivel ez évben nem szerzek diplomát, ezért átrakta jövőre... Valahogy a kettőt tudom egybekötni, pedig tudja, h nekem nem számít a hely és az időzítés, a spontán dolgokat szeretem. NEM A GYŰRŰRE MEGYEK,ezt szögezzük le. Csupán 24 évesen azt gondolom, h nem szeretnék X évig járogatni párban mint a tinédzserek, míg lesz valami komolyabb lépés, aztán meg kitalálja a másik fél, h "mégis nekem jobb lesz egyedül". Azt hittem és éreztem is, h van olyan mély a kapcsolatunk, h a közeljövőben már esedékes... Nem hoztam fel ezt a páromnak, mivel nem szeretném, h félre értsen és azt szűrje le, h én csak azt szeretném, viszont tudom, h meg kell beszélnem vele. Férfiak vagy párok! Ti feltételeket szabtatok az eljegyzéshez? Hogy X Y dolognak meg kell lenni, majd utána lehet csak?


Jöhetnek a hideg-meleg válaszok! :)


2017. máj. 22. 14:25
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%
Ha ezt nekünk írod ki, akkor nem, rohadtul nem olyan mély a kapcsolatotok, hogy házasságot kellene tervezgetni. :D
2017. máj. 22. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%

"nem hoztam fel a páromnak, nem szeretném, hogy felreertsen."


Felesleges hazosodnotok, nem tart ott a kapcsolatotok.

2017. máj. 22. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:
Odaírtam, h tudom, h meg kell ezt beszélnem ezt a párommal (ergo meg is fogom), de előbb szeretném megkérdezni, h más ezt hogy látja. 1.válaszoló, nem hiszem, h te azonnal kérdőre vontad volna az esetemben, mert az aztán tényleg úgy jött volna le, mintha csak azért is azt szeretném.. Lehet én gondolkodok bonyolultan, de nekem negatívumként jött volna le, ha kérdőre vonnának ilyen kérdésben.
2017. máj. 22. 14:34
 4/20 anonim ***** válasza:
100%
#1 vagyok: Nem kérdőre kell vonni, csak simán megkérdezni. Felnőtt emberek vagytok, ennek a nyakatekert, hátulról jövő puhatolózásnak semmi értelme.
2017. máj. 22. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
100%

Hát ha annyira mély lenne a kapcsolatotok simán meg kéne ezt beszélnetek,nem?

Ha benned ez a kérdés van,és jo a kapcsolatotok akkor miért nem kérdezel rá nála finoman?


Millió egy oka lehet ennek szerintem.S mi nem tudhatjuk rá a választ!

2017. máj. 22. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:
2. válaszoló, ugyanúgy érvényes a válaszom :) Nyugodjatok meg, meg is szeretném beszélni ezt és meg is fogom. Ebben akarom kikérni a véleményt, h hogyan kezdjem el a mondandómat. Álljak elé, h héé, miért nem idén lesz eljegyzés? Hogy lehet úgy felhozni ezt, h ne jöjjek ki belőle hülyén?
2017. máj. 22. 14:36
 7/20 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat! :)


A kérdésem leginkább az, h ilyen kényesebb témát hogyan is hozzak fel, hogy ne jöjjek ki belőle hülyén és ne értse félre? Nem arról van szó, h félek tőle megkérdezni, hanem félek, h félreérti

2017. máj. 22. 14:38
 8/20 Költőnő? ***** válasza:
Nem az eljegyzés az elköteleződés.
2017. máj. 22. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:
Az egyik a diplomám eltolása lenne a másik pedig az anyósjelöltem. Ő szinte minden nőre féltékeny, mindenkit lemondd, még párom testvérének a feleségét is ha rossz a kedve. Van bennem egy ilyesfajta megérzés, h esetleg telebeszélte a barátom fejét..
2017. máj. 22. 14:40
 10/20 A kérdező kommentje:

Költőnő?


Igen, tudom én is :) De számomra (és eddig azt mondta, h szerinte is) nem elhanyagolandó. Tudom, h semmit sem jelent a papír és az eljegyzés sem, mert minden az embereken múlik

2017. máj. 22. 14:42
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!