Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Megmondtam neki, szeretem....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megmondtam neki, szeretem. Változhatott benne vmi is irántam?

Figyelt kérdés

Megmondtam annak a ffinak(25), akit szeretek, h szeretem.

Meglepődött, de azt mondta, nem tudja viszonozni, hiába tetszem neki és kedvel.

És ezt elfogadom. A kérdésem az, h sztetek fog ettől függetlenül keresni? És milyen érzést válthatott ki ez belőle? Veletek történt már ilyen? Mit éreztetek?

19/L


2011. nov. 23. 08:15
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:

Hát ha kedvel meg tetszel neki akkor lehet elgondolkozik és össze is jöhettek.. Minden esetre te megadtad neki a lehetőséget innen már neki kell lépnie..

Én a helyében bele mennék.


F/16

2011. nov. 23. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:

Ez nekem egy kosárnak tűnik! Nagyon rossz érzés a plátói szerelem. Hogy fog-e ez után a vallomás után keresni vagy sem... nem tudhatjuk. Mindenesetre, ha nem keresi a társaságodat ezek után, akkor szerintem még kedvelni sem kedvelhet téged, tetszeni meg főleg nem tetszel neki. Semmi mást nem tehetsz! Fogadd el, hogy ő így döntött.

Semmi esetre se akaszkodj rá,ne alázkodj meg, légy távolságtartó vele szembe, szerintem a következő körbe neki kéne lépnie és nem neked. Inkább ismerkedj, randizz másokkal. Hátha ott megtalálod a viszonzott szerelmet.

2011. nov. 23. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:

Első, te csak azért mennél bele, mert p*ncit csak képen láttál eddig. Ha a srác is így lett volna, akkor ő is belemegy és nem azt mondja, hogy nem tudja viszonozni...

Ha fog is keresni, akkor biztos hogy csak barátilag, szerintem többet ne várj tőle.

2011. nov. 23. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Uccsónak lehet igaza!
2011. nov. 23. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim válasza:
nem.. remélem
2011. nov. 23. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:

Utolsó: miért írtad azt, h nem, remélem?

Nekem fontos ő és egy kicsit mindig is szeretni fogom, mert így vagyok a többi volt szerelmemmel is. Elfogadtam túlléptem, de egy kicsit még most is szeretem őket.

De nem tettem rosszul, h elmondtam, nem?

2011. nov. 23. 14:34
 7/16 anonim ***** válasza:

Úgy gondolom az hogy elmondtad neki az érzéseidet iránta abból a szempontból kedvező, hogy most már tudod az ő érzéseit is. Így tiszta a kép.

Viszont ezek után az a normális ha el tudod őt engedni.

2011. nov. 23. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:

Értem. És tudom, h ezt kell tennem, de h ez mennyire nehéz...

Nem gondoltam vna, h ennyire fáj, ha nem viszonozzák a szerelmem.

2011. nov. 23. 14:42
 9/16 anonim ***** válasza:

Legközelebb óvatosabb legyél! Vannak apró kis jelek amik elárulják, hogy érez irántad az illető.

De sajnos nekem írásodból az derül ki, hogy többször jártál már így...

Ugye nem feküdtél le ezzel a fiúval?

2011. nov. 23. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:

Vakít a szerelem, főleg engem.

Nem vagyis, hát többször nekiálltunk, de egyszerűen képtelen lettem vna végigcsinálni vele, a testem egyszerűen képtelen volt befogadni őt, úgy, h élvezzem is... pedig nagyon kívántam őt.

Aj jelek pedig félreérthetőek is voltak. Volt, h napjában 3* keresett, volt, h 2 hétig nem. De mindig simogatott, csókolgatott, bújt még azután is, h nem jutottunk el a célig az ágyban. Hiányzik, imádtam volna, de nem kért belőlem. Sajnos.

2011. nov. 23. 14:59
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!