Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Gáz ha 25évesen egy 16éves...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gáz ha 25évesen egy 16éves lányba vagyok szerelmes?

Figyelt kérdés
2017. máj. 22. 20:08
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Elvileg nem tehetsz róla de jobban jársz ha kordbelit keresel mert hosszabb távon ez nem működik.

Ő kb 8 év múlva jut el odáig hogy dolgozik és , te meg már olyan korban leszel hogy illene házasnak lenni.

A veled egyidőseknek gyerekük lesz de nem biztos hogy egy 24 éves lány gyereket szeretne tőled.

2017. máj. 22. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
27%
Aha... Keress egy felnőttet.
2017. máj. 22. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
60%

Nagyon nagy gáz, de nem gond, a gáz jól jön a fűtési szezonba.

Szerelmes vagy? Ő is beléd? Akkor szeressétek egymást. Akkor sem tudod, mi lesz később, ha 23-24 éves nőt választasz, főleg, ha azt meg nem is tudod szeretni.

2017. máj. 22. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
35%

Kicsit igen, mert lehet, hogy nem lesz jovoje. En 20-22 evessel kezdenek a helyedben :)

25L

2017. máj. 22. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
54%

Én 24 voltam ő 16, köztünk 8 év volt annak idején.

Végül úgy ért köztünk véget, hogy ő élni akar még nem akar elköteleződni. Én se dolgoztam, egyetemista voltam, tehát nagyjából azonos volt akkoriban az életvitelünk, persze a jövőbeli tervek nyilván nem minden ponton egyeztek. De nem is akartam volna gyereket 1-2 éven belül.


Arcra érettebbnek, már nőnek tűnt nem kis 16 évesnek, szóval soha nem nézett senki ha meglátott minket az utcán, hogy úristen ezek egy pár...


De fentebb már írtam, élni akart... Ráadásul volt egy időszak, mikor azt mondta neki ki kell próbálnia egy lánnyal... Mert mi van ha ő leszbikus...

Akkor felvilágosítottam, hogy maximum biszexuális lehet... Ott is voltak gondok mert nálam ez nem fért volna bele, ő meg ilyet is akart volna, persze letett róla, de ez is egy tüske maradt benne.


Nem értette hogy miért nem szexelhet egy másik lánnyal nélkülem... Nem minden 16 éves lány ilyen, ezzel nem ezt akarom mondani. De az tény, hogy annyit de annyit fognak még változni, nem lehet stabil kapcsolatot kiépíteni. Bármikor robbanhat melletted, hogy ő szerelmes a jocókába a 11 B-ből és ő ilyet még nem érzett és sajnálja de vele folytatná.


Egy 26 éves nem viselkedik még így, de 16 éveseknél előfordul, és sajnos egyáltalán nem lehetne hibáztatni.


Tapasztalatom szerint nem éri meg

2017. máj. 22. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Ha nem akarsz komolyat akkor nem
2017. máj. 22. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Dehogy gáz!!!!!
2017. máj. 22. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
13%

Jogilag teljes mértékben szabályos egy ilyen kapcsolat (kölcsönösség esetén)


Erkölcsileg felvethet aggályokat.


Én megélném vele az érzéseimet. A szerelem fantasztikus dolog, bárkivel is van.

2017. máj. 22. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
64%

"A szerelem fantasztikus dolog, bárkivel is van."


Mondja Mohamed, amint a 9 éves gyermekfelesége kezét fogja.

Mondja Tibike, aki anime "waifu"ja arcával készült párnára veri ki minden este.

Mondják azok az emberek, akik állatokkal szexelnek.


Az ilyen üres közhelyeket jó lenne minél előbb elfelejteni.


#5 szép kis panaszáradat arról, hogy egy nagy kan felnőtt nem számított arra, hogy egy félig gyerek nem viselkedett felnőttként. Jézusom...


Emberek, 2 darab tabu van a világon: a kiskorú-felnőtt kapcsolat, és a vérfertőzés. Amíg a kapcsolatod ezek közül az egyikbe esik, addig igenis gáz a dolog, bár valahogy mindig sikerül kimagyarázni...

2017. máj. 22. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 Sunshinedoll ***** válasza:
IGEN.
2017. máj. 22. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!