Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szeretem a feleségem, szerelme...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretem a feleségem, szerelmes vagyok másba. Hogy tegyem túl magam ezen az állapoton?

Figyelt kérdés

Mielőtt még mindenki azzal jönne itt, hogy ha igazán szeretem a feleségem, akkor nem szerethetek mást, akkor aki ilyet akar válaszolni, az forduljon el, mert nem volt még ilyen helyzetben, így piszok mázlista, és segíteni nem tud.


Mert tényleg szeretem a feleségem, akivel 15 éve vagyunk együtt, és eddig én sem hittem, hogy ebbe bárki be tud kavarni. Boldogok vagyunk, nem volt semmi gondunk. Szerető párom, akivel eddig minden jól ment, csodálatos anyának tartom, és a szex is jó vele, nem laposodott el semmi. Sosem gondoltam volna, hogy ebben a helyzetben bárki más ennyire meg tud fogni.


Mégis megtörtént. Egy új kolleganő. Ősszel kezdett nálunk egy másik osztályon, de hetente 1x közös továbbképzésünk van. Első pillanatra megfogott benne valami, pedig kimondottan nem is az a nő, akik után megfordulnék az utcán. Mégis, ahogy beszél, ahogy gondolkozik, az intelligenciája, a kisugárzása...azonnal lebilincselt. Mégsem foglalkoztam vele. Próbáltam inkább kerülni, mégis vonzott hozzá valami, szerettem volna vele beszélni, kicsit jobban megismerni. Gondoltam abban még nincs semmi.


Aztán egyre többet beszélgettünk, minden alkalom előtt és utána is. Egyre személyesebb dolgokról, sokszor együtt mentünk haza. Egyre inkább éreztem, hogy ő sem közömbös felém. De sosem kezdeményeztünk semmit, még csak nem is flörtöltünk. Csak beszélgettünk.

Aztán már munkaidőben is néha emaileztünk. Egyszer munka miatt írt, és benne ragadtunk. Nagyjából február környékén azon kaptam magam, hogy folyton vele álmodok, és csak arra várok, hogy találkozzunk. Minden gondolatomat lassan ő töltötte ki. Nem kerestem többet, hogy elfelejtsem, de minden találkozás újra és újra felkavart.


Nemrég kiderült, hogy hasonlóan érez ő is. Sosem akarta mondani, mert tiszteletben tartja, hogy feleségem van, de ő is egyre nehezebben palástolja. Úgy érzem, kezd felőrölni a dolog. állandóan az jár a fejemben, hogy meg akarom élni ezt az érzést, hogy nem hagyhatom elmenni magam mellett, mert sosem találkoztam ennyire érdekes nővel, aki így lebilincselt volna. Viszont szeretem a feleségem, és nem akarom konckáztatni a családunkat, az amúgy boldog életünket. Próbálom ezt lezárni magamban, de a másik felem ordít, hogy ne engedjem el.

38/F



2017. máj. 2. 22:23
1 2 3 4
 1/39 anonim ***** válasza:
100%

Gyerekeitek vannak?

Egyébként mérlegelned kell. Feladod a biztosat ,a jót azt aki 15 éve melletted vam valakiért akit alig ismersz.

Ugye nem csaltad meg a feleséged?

2017. máj. 2. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/39 A kérdező kommentje:

Van egy lányunk, 8 éves.


Nem akarom elhagyni, és nem csaltam meg, bár egyre többször gondolok rá :( De egy hónapja lassan mindennél erősebb bennem az az érzés, hogy át akarom élni ezt ezzel a nővel. Még akkor is, ha az eszem tudja, hogy nem kellene.

2017. máj. 2. 22:31
 3/39 anonim ***** válasza:
43%

Ha tényleg szereted a feleséged, akkor hagyd a francba a másikat. Most egy keffentésért megérné szerinted szétb szni a családot? Vagy komolyabb dolgokra vágy vele?


Egyébként itt egy kis matek: A kettő az több, mint egy. Neked ott van az asszony meg a gyerek. Most lecserélnéd őket egy harmadikra, akibe belehabarodtál? Mer ha megkettyinted és kiderül (úgyis kiderül), akkor már semmi sem lesz ugyanolyan.

2017. máj. 2. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/39 anonim ***** válasza:
*vágysz
2017. máj. 2. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/39 anonim ***** válasza:
37%
Dugulj el. Más örülne, ha egyelten nővel végre összejönne valaki, ne akarj itt még a már amúgy is sokak által irigyelt házasságod mellett még méltatlankodni, többre vágyni. Valakinek ennyi se adatik meg, mint neked. Fogd vissza magad kicsit, mert idegesítő vagy.
2017. máj. 2. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/39 anonim ***** válasza:
23%
Ja, és van 10 milliós autód is, de tiszta szomorú vagy, hogy nem 20 milliós? És akinek semmilyen nincs, az mit szóljon!? Ideje lenne ezen is elgondolkoznod, és csírájában az ilyen hülye gondolataidnak megálljt parancsolni, még mielőtt kiírod ide gyakorikérdésekre.
2017. máj. 2. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/39 A kérdező kommentje:

5-6-os. A saját nyomorúságos életed kiváltotta agressziót ne az én kérdésem alatt töltsd ki, ugyanis a teelméleted alapján ez a kategória nem is létezhetne, ugyanis mindenki kussoljon mélyen, akinek felesége/férje van, mert neked nem jött össze semmi. Nem is értem miért...

Köszönöm, hogy csendben távozol és kiírsz egy ezredik kérdést arról, hogy miért nem kapsz nőt.

2017. máj. 2. 22:46
 8/39 anonim ***** válasza:
34%

hat figyelj! a szerelem az el mullik! a kapcsolatot nem tarta egybe a szerelem hanem a szeretet és a kotödes!

az amit a luvnyad irant erzel el mulik mint amit a parod irant is ereztel viszont a parodat szereted es kotodsz hoza! enyi minek kockaztatnad ha ugyanott leenl 1-2 ev mullva mint most


nekem volt ojan h kapcsolat de masal is szexeltunk csak szabaj volt h hogyn mikorkivel lehet nyitot kapcs szval lehet nektek is mukodik de mi laza kapcs voltunk nincs gyerek egy se vedekeztunk nem ferjem volt kinek mi jon be nektek kel tudnotok csak rajtatok mullik


26N

2017. máj. 2. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/39 anonim ***** válasza:
100%
Jusson eszedbe az érzés amikor magányos voltál és még nem volt senkid. Majd jusson eszedbe a barátnőd, akit eljegyeztél, hogy milyen boldog voltál akkor. És éld át vele újra, ne pedig dobj el 15 évet.
2017. máj. 2. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/39 anonim ***** válasza:
98%
Ez nemi vágy, ami benned pezseg. Felvázolom mi lesz: tegyük fel, hogy elhagyod a családodat, összejössz a nővel. Végigkúrjtok pár hetet, hónapot, aztán az újdonság varázsa elkezd kopni. Elkezditek idegesíteni egymást, olyasmit észrevenni, ami addig láthatatlan volt a másikban, mint hiba. Ez egyre fokozódik, mert az egója ugyebár erős az embernek, a végén az lesz, hogy már a legapróbb különbözőségek is idegesíteni fognak, amiért a láng kialudt. Csomó vita, örlődés, se veled se nélküled, munkahelyi teljesítmény romlás és társai. Megér annyit ez a kaland? Nem lenne jobb inkább más meló után nézni, ha már ennyire nem bírod ezt és megszabadulni a mindennapos kísértéstől, más munkahelyen? A feleséged 15 éve melletted van, azt írod, jó anya és jó szerető, ráadásul kislányod is van, akiért felelősséggel tartozol. Nagyon gondold meg ezt!
2017. máj. 2. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!