Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfiak! Ti mit gondoltok a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Ti mit gondoltok a tetoválásról egy nőn?

Figyelt kérdés
Undorító? Tömeggyàrtmàny? Nem különösebben foglalkoztok vele? Csak a "rib.@ncrendszàmot" ítélitek el?
2017. máj. 26. 10:18
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
10%

Ha teli van varrva, akkor undorító és tömeggyártmány - így, ebben a sorrendben :D


Viszont ha itt-ott van valami kis nonfiguratív ábra, felirat, az abszolút belefér, ilyeneken nem akadok ki. De semmiképp sem izgató vagy ilyesmi, attól borzasztó messze van. Ez a hülye tetkómizéria nagyon sokat tett azért, hogy ilyen felszínesen ítéljék meg az emberek egymást.

2017. máj. 26. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
Nekem, nem jön be, sem pasin, sem nőn. Különben, mindenki úgy és azt varrat, amit akar. Van bőven olyan lány, nő, aki nincs össze varrva.
2017. máj. 26. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:

Egy-kettő-néhány kisebb, az adott illetőnek jelentéssel bíró minta nem feltűnő helyen oké.

De ezek a manapság nagyon divatos (lehetőleg nagy méretű) alkarfeliratok, kulcscsontra vagy felkarra varrt életbölcsességek, mellkas oldalán gyermekláncfű elszálló terméseiből átalakuló madarak meg hasonlók nagyon lehangolóak.

Elkezdte lapozgatni a tetováló albumát a referenciákról és kb. nem jutott túl az első oldalon.

De a régebbi divatok szerint a hát alsó részére varrt minta, a vádlira tetovált háziállat, a cicire felrajzolt rózsa is inkább taszító.

Bár a legótvarabb még mindig a tetszőlegesen választott helyre tetovált, teljesen feketére satírozott csillag, lehetőleg "csokrokban", egyszerre akár 4-5 darabot is "szerepeltetve" egy fél tenyérnyi felületen.

Az visz mindent, mint a piros ász...


31F

2017. máj. 26. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
75%
Nincs bajom a tetoválással, nekem tetszenek. Kivéve a tucat ábrákat, amiket csak divatból varratnak magukra egyesek. Azoktól kiráz a hideg.
2017. máj. 26. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
61%
Nő vagyok, és van pár tetoválásom, bár szétvarrva nem vagyok. Nem érdekel senki véleménye erről a témáról. Egy tetoválást divatból nem varratunk. Mindegyiknek jelentése van számomra. Ha valaki ennek alapján ítél meg, az legyen az Ő problémája. És mielőtt jönnek a támadások házas vagyok , van családom, rendes munkahelyem, és érdekes módon senki nem foglalkozik ezzel.
2017. máj. 26. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:

Hát az én családom pl nagyon tetoválás ellenes. Főleg mamàm. Anya szeretne egy egyszerű kis tetoválást csináltatni, de nem meri mert nagyon sok mindenre allergiàs és fél.

Bár én ha csináltatnék, nem érdekelne a családom véleménye. Elvégre felnőtt nő vagyok.

2017. máj. 26. 10:52
 7/19 anonim ***** válasza:
21%
Szerintem rohadt szexik a tetovált csajok, legalábbis ha amúgy is jó alakúak. Egy bojlertestű fostartályon nyilván nem javít egy tetoválás semmit.
2017. máj. 26. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:

#6 - a félelmei nem teljesen alaptalanok, de ha rendes helyet választ, ahol rendesen dolgoznak (fertőtlenített-sterilizált felszerelések, megtisztított bőrfelületen elkezdett munka, kesztyű a tetoválón, tisztaság) azzal csökkent bármiféle kockázatot.

Sőt, az általuk használt festék összetevőiről is adnak valszeg felvilágosítást ha kér, lévén van hozzájuk MSDS (biztonsági adatlap, material safety data sheet) - esetleg a gyártó/tinta neve alapján a netről leszedhetők.

2017. máj. 26. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
73%
Kifejezetten tetszenek az igényes, egyedi, jelentéssel bíró minták. Meg azért ha nem muszáj, ne legyen televarrva.
2017. máj. 26. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
nekem pl tetszik a rib_@ncrendszám
2017. máj. 26. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!