Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A húgom flörtöl azzal a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A húgom flörtöl azzal a pasival, aki nekem tetszik. (? )

Figyelt kérdés

Nos az illető pasi a szomszédunk.

Sokat van itt mostanában.

Nyílt titok, hogy tetszem neki. És ez kölcsönös.

Ha átjön beszélgetni és incselkedünk egymással akkor a húgom is elkezd vele flörtölni előttem!!! Pedig jól tudja, hogy nekem tetszik a srác. Bár a pasi inkább velem foglalkozik és látom a szemén, hogy jobban érdeklem. De akkor is zavar, hogy játsza az agyát előtte. Direkt olyan kihívó pózokba áll be, bepucsít(!!!). Mintha véletlen lenne az egész. Úgy megszaggatnám olyankor.

Húgocskám elmondása szerint neki nem az esete.

Most őszintén! Mi az már, hogy flörtölgetek a tesóm kiszemeltjével a jelenlétében? Kicsit szemétség. Úgy gondolom.

Vagy én reagálom túl?



2017. máj. 26. 21:37
1 2 3 4
 1/37 anonim válasza:
100%

Nem reagálod túl.


A testvérem párja, vagy az, aki bejön neki ...TABU!!


Vond kérdőre nyugodtan a hugodat, hogy ezt megis mire fel?!

2017. máj. 26. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/37 A kérdező kommentje:

Ha kérdőre vonnám akkor is azt mondaná, hogy paranoiás vagyok és bolhát csinálok az elefántból. Meghogy neki nem is jön be stb.

Mondjuk ennek ellenére még egyszer figyelmeztetem, hogy vegyen vissza mert bajok lesznek.

2017. máj. 26. 21:44
 3/37 anonim ***** válasza:
Hány évesek vagytok? Nem túl öreg a srác a hugodhoz?
2017. máj. 26. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/37 A kérdező kommentje:
Én 20. Tesó 19. A pasi 22.
2017. máj. 26. 21:50
 5/37 anonim ***** válasza:
Nem veszed észre, hogy a csaj csak téged szívat? Élvezi, hogy te ennyire felhúzod magad miatta.
2017. máj. 26. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/37 anonim ***** válasza:
75%

Incselkedtek? Hány évesnek érzitek magatokat?


Amúgy a húgot az ujjaival tervezzen párkapcsolatot, mert ez a fajta viselkedés a pasiknak nem szimpatikus.

2017. máj. 26. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/37 anonim ***** válasza:
100%

Nyugi.


Ha a srácnak TE tetszel, a húgod csinálhat akármit.

2017. máj. 26. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/37 A kérdező kommentje:

"Incselkedtek? Hány évesnek érzitek magatokat?"


Nem lehet mindenki komoly, karótnyelt.

Szerintem semmi gond nincs ezzel. Egy kis évődéssel mi a probléma? Nem tudtam, hogy ez korfüggő. Majd igyekszem erre vigyázni.


Annyi idősnek érzem magam, amennyi vagyok.

2017. máj. 26. 22:37
 9/37 anonim ***** válasza:
45%
komolyan 20 éves vagy?:D leírás alapján olyan max 15-öt tippelnék
2017. máj. 26. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/37 anonim ***** válasza:
ahogy olvastam a kérdést, az jutott az eszembe, hogy simán ki lehetne hozni egy résznyi forgatókönyvet az éjjel nappal foshoz (nem tudom megy e még?)
2017. máj. 26. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!