Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Két-három hónapja találkoztam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Két-három hónapja találkoztam egy pasival, erre most rámírt, hogy milyen nagyon meg akar ismerni? Mégis mi ez a fáziskésés? Ha valaki tetszik, arra rögtön ráírsz, nem?

Figyelt kérdés
Egyébként nem egy pipogya alakról van szó, hogy ennyi idő kellett volna neki, hogy összekaparja a bátorságát.
2016. aug. 7. 13:42
 1/8 anonim ***** válasza:
90%
Volt neki nője, de szakítottak és most előkeresi a "noteszből" a lehetséges dugópajtikat.
2016. aug. 7. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Gotland ***** válasza:
Az is lehet, hogy több vasat tart a tűzben.
2016. aug. 7. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Nem volt neki nője, ezt biztosan tudom.
2016. aug. 7. 13:47
 4/8 Gotland ***** válasza:

De azt nem tudhatod, hogy hány "alkalmi kapcsolatra alkalmas" (de csúnya leírni így) nővel tartotta fent a kapcsolatot.


Mert 60-90 nap, az nem 2 nap. Ennyit még egy félénk férfi sem vár, mert maximum addig bosszantja magát, hogy legalább online valamit benyögjön. Aki pedig totál félénk, az 90 nap után sem fog keresni.

2016. aug. 7. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Nem tudom őszintén.

Én arra gondoltam, hogy nem is tetszem neki olyan nagyon, hanem csak egy kicsit, vagy még annyira sem, és egyszerűen csak nem talált magának most jobbat, ezért gondolta, bepróbálkozik.

2016. aug. 7. 14:08
 6/8 anonim válasza:
Az is lehet, hogy idő kellett neki, hogy "megérjen" egy kapcsolatra, vagy esetleg eddig nem mert rád írni..nem biztos hogy ők is úgy gondolkodnak, mint mi lányok, szerintem neki csak idő kellett, hogy összeszedje a bátorságát:) szerintem adj neki esélyt, idővel úgyis kiderül, hogy milyen a jelleme.
2016. aug. 22. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Szia, ha ezt latod, irj privit, hogy mi lett azota vele?
2016. dec. 26. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Nem lett semmi belőle, elsikkadt az egész, már nem is gondolok rá.
2016. dec. 29. 10:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!