Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Anyamnak 2 eve uj pasija van....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Anyamnak 2 eve uj pasija van. Az utobbi idoben nagyon ram szallt, eleg intim dolgokat kerdezget tolem, "veletlenul" benyitogat hozzam a furdoszobaba es szerintem le akarna velem fekudni. Mindig elhajtom amugy. Mit tegyek? Anyu nem tudja.

Figyelt kérdés
2017. máj. 27. 21:05
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy?
2017. máj. 27. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy?
2017. máj. 27. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
23, de anyukammal lakom, meg rengeteget van nalunk a pasi
2017. máj. 27. 21:09
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Pedig erről anyudnak tudnia kéne, hogy helyette rád van startolva a pasija!
2017. máj. 27. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Az igen elég szar szitu ez de elég furcsa hogy ez anyukádnak fel sem tünt, ha valaki azért kicsit is odafigyel a dolgokra egyből leszurná azt hogy ez a faszi egy sza...házi! Szóval nem értem na mindeggy is legalább akkor te mondanád el anyukádnak kicsit furcsa az is hogy te sem szólsz semmit csak így elnéztek egymás mellett vagy mi? Érdekes ez az egész.
2017. máj. 27. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Azért nem szólok neki, mert úgysem hinne nekem. Nagyon vak a szerelemtől...
2017. máj. 27. 21:17
 7/13 anonim ***** válasza:
46%
Az első ilyen intim kérdésnél megmondtam volna anyumnak, hogy vagy kirakja ezt a perverz állatot, vagy nagyon megszívja(a pasi).
2017. máj. 27. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Költözz el. Komolyan mondom!


Ennek nem lesz szép vége. Ha elmondod, akkor azért, ha nem mondod el akkor meg azért.

2017. máj. 27. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Hova koltoznek? :D nincs olyan anyagi helyzetunk. mind a ketten dolgozunk, mellette levelezon tanulok egyetemen (szerencsere ingyen, mert nem mo.-i suli) es orulunk, hogy a honap vegere marad pl egy hajfestesre vagy egy uj cipore.
2017. máj. 27. 21:58
 10/13 anonim ***** válasza:

Kollégium? Barátnő?


Figyelj, ennek az lesz a vége, hogy vagy a pasi a végén Rád mászik, vagy anyád fogja azt gondolni (vakon a szerelemtől), hogy még te csábítottad el a pasiját.


Hidd el, nem akkor kell elköltözni, amikor egy napon arra ébredsz, hogy a farkát éppen a lábad közé tuszkolja.

2017. máj. 27. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!