Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy ismerős szülinapi bulija,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy ismerős szülinapi bulija, és a barátom exenek jelenléte?

Figyelt kérdés

Van egy közös barátunk a parommal, és meghívott minket a szülinapi bulijára. Viszontlát a lány jóban van a barátom exevel és ő is jön a buliba... nincs nagy kedvem megismerni az exet, de a lány is megtisztelt az én születésnapomon, így illene elmenni...


Mi 9 hónapja vagyunk együtt az exevél pedig 5 évig voltak együtt. Mit tegyek? El menjek vagy ne?

(Az ex pár hónapja egyfolytában hivogatta a párom mikor részeg volt, szóval még nem lépett túl rajta...)


2017. máj. 28. 13:19
 1/6 anonim ***** válasza:
0%
Menj,nehogy rámásszon a barátodra miközben te nem vagy ott :)
2017. máj. 28. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Sosem értettem az ilyen kérdéseket.


1. Ha a brátod hagyta ott az illetöt, akkor miböl gondoldo, hogy az a tény, hogy ugyanabban a társaságban vannak pár óráig, elég ahhoz, hogy visszamenjen hozzá?


2. Ha egy jó ismerös/barát meghív a születésnapjára, akkor azért, mert van olyan valaki a társaságban, aki nem szimpatikus vagy ismeretlen, kizárt, hogy ne menjek el és ezzel megsértsem az illetöt.


3. Ha nem bízol a barátodban vagy féltékeny vagy egy exre, ott veled van baj, ezen kellene dolgoznod.

2017. máj. 28. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Menj el nyugodtan, a párodnak is jól esne szerintem ha veled menne, hiszen te vagy a párja. Az exel pedig nem kell foglalkozni, ne hagyd hogy ez elrontsa az egészet. Tiszeld meg az ismerőst azzal, hogy ha már meghívott elmész. Egyébként 9 hónapja együtt vagytok és a párod feltehetőleg nem foglalkozott az ex hivogatásával, akkor miért is kéne aggódni?
2017. máj. 28. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Beszélgettek a telefonon kb egy órán át, mivel láttam hogy bántja az, hogy egyfolytában kinyomta a telefont... nem attól félek hogy ismét érzelmek lesznek az exe felé, hanem attól hogy az exe elég durva ha iszik és egyszer már hallottam ahogy le.urvazott, stb, így félek hogy esetleg nekem is esne vagy beszologatna
2017. máj. 28. 14:29
 5/6 anonim ***** válasza:
de mitfélsz ettől? majd ha úgy alakul a barátod és a jelenlévő barátaid leállítják, elküldik. ennyi. ha meg nem teszik, akkor én lelépnék.
2017. máj. 28. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Menj el ès tudast h már pedig mostmár a tièd !

Ne eröltetve de csinàlj olyan helyzetet ahol megmutatod h mostmár elfelejtheti a párod !

Egyedül tuti ne engedd a pilid mert az alkohol kihozhatja a règi èrzelmeket egyedül , de eszedve se jusson őtis lebeszèlni mert ez nem tenne jót a kapcsolatnak !

2017. máj. 29. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!