Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Járnátok nagyon népszerű...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Járnátok nagyon népszerű lánnyal,1000+ ismerős facen,300-400 lájk minden képén, élőben is sok emberrel beszélget, sok fiú oda van érte, vagy inkább hagynátok, mert rosz lenne az állandó féltékenykedés?

Figyelt kérdés
Tehát nem a város r_banca, legalábbis nem hallottatok volna ilyen infókat, de nagyon népszerű és sok ismerőse van.

2017. márc. 29. 21:33
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
82%
Valahogy kerülöm az ilyen lányokat :)
2017. márc. 29. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
64%
Nem kizáró ok.
2017. márc. 29. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim válasza:
31%
én lazán összejönnék vele. személyiségtől függ. De szerintem ez egy cuki lány :)
2017. márc. 29. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
85%
Előítéletes lennék és keresnék mást aki szimpatikus. Ezekből az adatokból azt szűröm le, hogy érdekli az online élete is, engem pedig egy csöppet sem, ebből kifolyólag inkább keresnék olyat, akivel minden passzolna.
2017. márc. 29. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
81%
Introvertált vagyok, taszít a kiterjedt szociális élet.
2017. márc. 29. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
51%
Rövid, futókapcsolatnak szerintem minden férfi összejön/összejönne az ilyen lányokkal. Hosszútávra tervezni velük lehetetlen!
2017. márc. 29. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
61%
Sosem. Nálam már az is kiesik, akinek Instagram fiókja van és pakolgatja fel a dolgait magáról. Facebook még nem para, ha kulturált módon használja. :)
2017. márc. 29. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
0%
Az egyik ex barátnőmnek több tízezer követője volt (van) Instagramon. Facebookon is vagy ötezren követik. Semmi gond nem volt vele, csak egy kicsit fiatal/komolytalan volt hozzám, ennyi.
2017. márc. 30. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Soha! Eléggé alacsony a nem létező önbecsülésem, szóval nem értem, hogy mi a fenét eszik rajtam, mikor több száz, ezerszer jobb pasit választhatna magának.

És nem, én utálom, ha egy lánynak fiú barátai vannak, sőt még szórakozik is velük, meg eljárkál velük.

Bennem óriási mértéket öltene a féltékenység.

Szóval S O H A!

2017. márc. 30. 05:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
78%

Hát igen, ma egy jó észbuk vagy instantgtamm profil felér egy doktorival. Nagyon fontos dolog.

Istenem...

2017. márc. 30. 05:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!