Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk! Mi a véleményetek erről...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Mi a véleményetek erről a lányról?

Figyelt kérdés

Szép vagyok és menyasszony,és nekem 10 ujjamra jutna valaki.

Ha a belső oké de ronda valaki,az max barát.


2017. máj. 29. 18:07
 1/10 anonim ***** válasza:
Menyasszony? Akkor biztos foglalt.. a csudimudiba :(
2017. máj. 29. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
93%
Szegény vőlegény, bár lehet, hogy ő is veled egy szinten van. Mármint agyilag.
2017. máj. 29. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Ennek a kérdésnek van valami értelme? :D
2017. máj. 29. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
A lány kicsit sem beképzelt? Ő tett valamit érte hogy szépnek született?
2017. máj. 29. 18:24
 5/10 anonim ***** válasza:
94%
A bekepzeltség nem a külsőn múlik. Csomó arrogáns, nagyképű ronda embert is ismerek.
2017. máj. 29. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Nem is értem a kérdést. Egyrészt ha valaki menyasszony miért merül föl a pasizás másrészt ha valaki szép és ezt tudja magáról akkor tehet ilyen kijelentést hisz valószínűleg igaz. Így a szövegkörnyezet nélkül valóban egy kicsit fellengzős de lehet sima tényközlés is. Emellett maximálisan igaza van. Ha valaki szerintem csúnya de kedvelem az barát lesz még számomra is pedig én még csak egy szexistennő sem vagyok.
2017. máj. 29. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Szerintem ez a nő felszines,lenézi azokat akik nem születtek szépnek.
2017. máj. 29. 18:46
 8/10 anonim ***** válasza:
Azt, hogy ostoba, buta tyúk.
2017. máj. 29. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Már miért nézné le? Annyit mondott hogy ő nem lát egy számára csúnya pasiban potenciális párjelöltet. Csak te vetted személyes sértésnek minden személyeskedés nélkül gondolom mert te sem lennél az a számára.

Vagy ha te látsz benne olyat ami lenéző emeld ki.

2017. máj. 29. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Èn vagyok mind a 10ujján vagány csaj kedvence a ponyvaregèny és esténkénk jokat fingunk/böfögünk a csillagok alatt a mennyasszony duma azért van mert kiskoràba az apja odaigérte egy gazdag véntatának de ez csak vicc nem lett semmi belőle
2017. máj. 29. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!