Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy közeledjek a barátomhoz,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy közeledjek a barátomhoz, akibe szerelmes vagyok?

Figyelt kérdés
2010. máj. 17. 17:25
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Aha, előszörre nehéz volt értelmezni.Párkapcsolati barátra gondoltam. Ő mit érez irántad, azt lehet tudni? Érzed hogy lenne esélyed? Nincs gátló tényező? (pl. barátnő). Mert érdemes lenne először is beszélgetni vele, hogy számodra ő régóta több , mint barát....
2010. máj. 17. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Csak finoman közöld vele,nehogy sokkot kapjon:XD
2010. máj. 17. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
"Szia!Az a helyzet hogy többet érzek irántad,mint barátság:$"
2010. máj. 17. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Ismerős a helyzeted nagyon...! A közeledéssel kapcsolatban: légy nagyon óvatos. Puhatolózz, nála is, de a legjobb, ha közös ismerősökön, barátokon keresztül próbálsz titokban megtudni apróságokat arról, hogy viszonyul hozzád. Ha úgy látod, hogy van esély, akkor csak küldd a kis női jeleket, hátha leesik neki, de ne nyomulj! Én úgy éreztem, a barátságunk van számomra olyan fontos, hogy ne döntsem romba nyomulással. Aztán mégis ő kezdeményezett... :)
2010. máj. 17. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
jó nagy lépésekben
2010. máj. 17. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Egy nyugodt órát válassz ki arra, hogy közöld vele azt, amit érzel. Legyél nyugodt, és egyszerűen mondd el, mit érzel. Ne célozgass és ne kerülgesd a témát, mert a pasik nem biztos, hogy megértik az ilyet. Mondd el neki, hogy örülsz neki, hogy régóta barátok vagytok, milyen jól kijöttök egymással… Az utóbbi időben rájöttem, hogy többet érzek az egyszerű barátságnál. Ha te is így gondolod, akkor esetleg járhatunk.


Ha szerencséd van, a barátod viszonozza az érzelmeidet. Ilyenkor persze a haverok furcsán néznek majd rátok, de ne aggódj, ez a helyzet csak átmeneti, hamar megszokják. A szüleidnek sem lesz nehéz elmondani, hiszen eddig is állandóan együtt voltatok, nem lesz furcsa.

2010. máj. 17. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. A barátom, akiről szó van, lány.
2010. máj. 17. 18:50
 8/11 anonim ***** válasza:
Legyél teljesen meztelen, és alakítsd úgy a helyzetet, hogy Ő rád nyisson. :) Garantáltan hetekig csak te fogsz a fejében járni. Onnéttól meg majd alakul minden magától... figyeld a változást a viselkedésében. :)
2010. máj. 17. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Szóval lány? És Te is lány vagy??Kezdem elveszteni a fonalat... Elején még azt hittem két fiúról van szó,de ezen felvetésemet elhesegettem:XD
2010. máj. 17. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Nem, én nem vagyok lány. :)
2010. máj. 17. 19:14
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!