Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Román-cigány, magyar házasság?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Román-cigány, magyar házasság?

Figyelt kérdés
Férfi román, nő magyar.
2017. máj. 29. 22:14
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Igen.
2017. máj. 29. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
A kérdésedből és a rövid leírásodból is hiányzik az állítmány. Gyanítom, nem te vagy a magyar.
2017. máj. 29. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
tegnap is volt ilyen román cigányos kérdés, ugye?
2017. máj. 29. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem, a román-cigány házasság az román és cigány házasság nem magyar :D A kérdésednek kb. ennyi értelme van ebben a formában.
2017. máj. 29. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Kétlem hogy a cigányt engednék fehérrel keveredni....már, ha olyan cigányokról van szó mint a tegnapi kérdésre adott válaszomban...selyemcigányok.

Ha csóró meg egyedül van itt a sátor nélkül akkor lehetséges...de Isten óvjon téged attól.

2017. máj. 29. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Kifejtened kerlek miert isten ovjon? Nem selyem ciganyok, de itt jol elnek, lakas, autok, love...
2017. máj. 29. 22:37
 7/12 anonim ***** válasza:

A lakás, autók, lóvé eléggé valószínű, hogy nőfuttatásból, védelmi pénzből, drogdílerkedésből, stikliskedésből van. Egyszóval gengszterkedésből.

Vagy ez csak a felszín, és a lakás nem az övé, az autó a nagyanyja nevén van, és addig van benne benzin, míg megfordul vele a falu központjában, de hazafelé már tolja, a pénz meg addig tart, míg meglobogtatja előtted, és valószínűleg a másik szeretőjét húzta le vele.


Én nem kezdenék vele.

2017. máj. 29. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Ha a lányom hozzá menne egy román-cigányhoz, elsőkörben tagadnám ki a családból. Rasszista nem vagyok, megtűröm ha rendes, de ami sok az sok.
2017. máj. 29. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
9%
Nem mindegy hogy román vagy magyar? Nekem vannak román cigány ismerőseim ugyan olyanok mint a magyar cigányok csak jobb a zenéjük😅 a manelére jol lehet rázni misca misca hajde hajde😅😅
2017. máj. 30. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

5ös vagyok.

Kultúrájukat, szokásaikat nézve teljesen másképp látják a világot. Tegnapi romás kérdésben kifejtettem kicsit jobban.

Kedves utánam kommentelő. Nem feltétlenül élnek futtatásból meg ilyesmikből, dolgoznak is azok, csak ugye az ő világukban a nő teljesen alárendelt.

Nem fogják Neked,kérdező elfogadni azt, hogy ne szülj x gyereket , az elsőt éven belül. Ha lány lesz, akkor max 3 osztályt járhat és csak romával házasodhat...13-14 évesen. El tudnád viselni ezt...miközben egész álló életedben mosol főzöl takarítasz az uradra és színes rakott szoknyákban jársz kensővel a fejeden smink meg minden nélkül. Barátnőzés, bulizás kizárt.

Én ilyeneket ismerek. Romániában született de magyar cigányok...Miklósok, Gáborok (kalaposok) és ők még a civilizáltabb fajtába tartoznak...

2017. máj. 30. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!