Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek? Milyen véleménnyel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Milyen véleménnyel vagytok? 42éves férjezett, két kamasz gyerek anyja vagyok. Házasságom már régóta nem működik. A munkám során megismertem egy férfit, aki 44 éves, szintén két gyermek apja, de ő szlovák, én magyar vagyok.

Figyelt kérdés
Először lelkileg voltunk egy hullámhosszon, tavasz óta már több van köztünk, testi kapcsolat még nem volt.Nehéz megfogalmazni az érzéseimet, szeretem, a férjemnek annyit mondtam, hogy ő irányában nincs érzelem ( fontos megjegyeznem, hogy az ő felbukkanásának nincsen köze a házasság megromlásához), de semmi negatív dolgot sem érzek feléje, egyszerűen a 18 éves kapcsolat elfáradt, egymástól elhidegültünk. Vele majd' minden nap beszélek telefonon. Tudom, hogy nem hagyja el a családját, mondta is, bár hozzátette, hogy vannak problémáik és arra vár, hogy 2-3 éven belül a gyerekek elhagyják a középsulit. Amikor velem van, a szeme csillog, simogat, arca piros, nem dicsér agyon. A szeretlek szót nem használja minden nap. Így elsőre nem tűnik túl egyszerűnek a dolog, de mégis akkora lelki töltetet ad, amivel könnyebb a mindennapokat elviselni.Lehet, hogy csak játék vagyok a szemében, én mégis úgy érzem, hogy szerintem ő sem tud egyelőre mit kezdeni a kialakult helyzettel. Nekem egyelőre elég, hogy láthatom, ölelhetem és szerethetem. Kértem, hogy ne játsszon velem, amire egyértelmű válasza a : nem játszom, mert komoly érzéseim vannak. Az én kezem meg van kötve, a férjem hallani sem akar arról, hogy elváljunk, nem enged el, viszont korábban ő mondta, hogy menjek, mert semmi keresnivalóm nincsen otthon. Anyagilag is függök tőle, a vállalkozás is közös.

2016. jún. 28. 15:14
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Zarj ossze ket embert egy hetre munksidore es egymasba zugnak
2016. jún. 28. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Titusztitusz ***** válasza:
Bocsi,de én csak addig olvastam a kérdést hogy a harmadik személy "szlovák"...Tovább már feleslegesnek is tartottam az olvasást...
2016. jún. 28. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
83%

Oszt mi a kérdés???

Nem tudsz lépni,mert a férjedtől függsz,akkor milyen tanácsot vársz???

Azt szeretnéd,ha biztatnánk,hogy lépj félre?? Ha ennyire nyomorult a házasságod,válj el!

2016. jún. 28. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Minek egy szar házasságban lekötni magad? Olyan nincs, hogy nem enged el, beadod a válópert, elhidegülésre hivatkozva és elválasztanak, ennyi. Aztán meg éld az életed, ahogy tetszik. Az exem is 42 volt, amikor el akart válni, ment is az útjára, azóta ordas nagy r.i.banc életet él és teszi tönkre más nők házasságát :-P
2016. jún. 28. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Egyszer figyeld meg magad kivulrol,h mennyi energiat fektetsz a 18eves es mennyit az uj kapcsolatodba.(figyelmesseg,kedveskedes,abrandozas,oltozkodes,viselkedes,lopott orak kettesben)

Es gondold vegig h ha mindezt a ferjedre forditanad,hova valtozna a hazassagod....


Ujdonsag varazsa,regi uncsi,ket hazassag meg mehet a levesbe.

2016. jún. 28. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
38%
K urva
2016. jún. 28. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

1-es Ez abszolut igy van, es akkor is igaz ha egymassal szemben neutralis embereket zarsz ossze (tehat eleinte eszre sem veszik egymast) de napi 8 ora bezartsag utan megis elkezdenek tetszeni egymasnak ami soha nem tortenne meg ha nem lennenek kvazi osszezarva egy munkahelyen:-)))


Egyebkent kerdezo nem tudom mi a kerdes, de sztem elvezd amig lehet, ne varj el semmit tole es akkor ez egy hosszutavu jo kapcsolat lehet.

2016. jún. 29. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!