Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lehet hülye kérdés, de nagyon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet hülye kérdés, de nagyon idegesít. Szerintetek megcsal a férjem?

Figyelt kérdés

Eltűnt férjem kedvenc boxer alsója sehol sem találom.

Nincs se a szennyestartoba sem a mosógépbe sem a ruhaiközt stb..egyszerűen eltűnt.

Ilyen meg sosem volt hogy eltűnt volna bármilyen ruhadarabja/-unk De most egyszerűen nincs meg .!

És már egyszerüen nem tudom hogy mit gondoljak lehet hogy megcsal.

Azért is gondolok megcsalasra mert mostanában elég furcsán viselkedik.


2017. máj. 30. 10:48
 1/8 anonim ***** válasza:
Nekem is tűnt már el sok mindenem, mégse csaltam meg soha senkit. Ha alapból furcsa akkor beszélj vele, de ezt a boxer témát ne mondd neki, mert röhejes lesz. Nem kell mindig egyből a legrosszabbra gondolni :)
2017. máj. 30. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
76%

Lehet, hogy menet közben rájött a cifra és valamivel ki kellett törölnie....

Van ilyen..

2017. máj. 30. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
60%
Lehet hülye kérdés, de miért nem kérdezed meg tőle?
2017. máj. 30. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nem lehet, hogy kifingta?:) Lett rajta egy nagy lyuk, és lehet, hogy inkább kidobta. A "furcsa viselkedést" kéne amúgy leírnod bővebben, mert pusztán a boxer eltűnése szerintem nem indokolja az aggodalmat.
2017. máj. 30. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem kérdezd meg tőle, hogy hol van a boxerja mert te nem találod sehol, aztán nézd meg, hogy hogy reagál erre a kérdésre.
2017. máj. 30. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy le se vette napok óta? Azért ennél remélhetőleg igényesebb.

Miben viselkedik furcsán?

2017. máj. 30. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Nekem egyszer eltűnt a kedvenc tangám. Megkérdeztem a szóba jöhető személyt, nincs e nála, megnéztem mosógép gumijában, megnéztem minden olyan helyen, ahol előfordulhatott, de nem lett meg soha. Halvány lila gőzöm sincs hova lett, és nem voltam hűtlen.


Nálam a zoknik fele is rejtélyes módon távozik. Én nem feltétlenül gondolnám, hogy megcsal, csak ennyi alapján.

2017. máj. 30. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat.
2017. máj. 30. 13:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!