Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek ha a baratom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ha a baratom minden no utan megfordul az utcan valoszinu hogy megcsal? Mert engem nagyon idegesit.

Figyelt kérdés
2013. dec. 11. 19:44
 1/6 anonim válasza:
Nincs õsszefüggésben a kět dolog. A csávòk mindenképpen megnézik a jô bringàkat.
2013. dec. 11. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
nekem csak az olyan exeim voltak ilyenek, akik nem tartottak ki mellettem, olyanok voltak, mintha mellettem is szabadok lennének. akik igazán szerettek, valahogy azoknak eszükbe sem jutott, hogy meg kell nézni valakit, csak mert esetleg szembe jön.
2013. dec. 11. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Minden pasi odanéz csak a legtöbben úgy csinálják, hogy a barátnőjük ne vegye észre.
2013. dec. 11. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Költőnő? ***** válasza:
nem feltétlenül, de mindenesetre csinálhatná diszkrétebben is
2013. dec. 11. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Na a nap hülyéje :)

Hány éves vagy 12? Vagy csak agyilag annyi?

2013. dec. 11. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
kosz nap hulyeje akkor mar ketten vagyunk remelem fogsz jarni ebbe a cipobe amibe en a tobbieknek kosz a valaszt
2013. dec. 11. 21:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!