Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Így hirtelen fejből meg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Így hirtelen fejből meg tudnád mondani hogy a párod milyen magas és hány kiló? Fura hogy ezeket (+/- pár centi/kiló) sok ember nem tudja

Figyelt kérdés

Ha igen, miért igen?


Ha nem, miért nem? Sosem volt erről szó tényleg köztetek, akár csak érintőlegesen, véletlenszerűen sem?


2017. máj. 30. 14:16
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
0%
Még nem tudom melyikhez megyek ma, de amúgy sem a pontos adatait adja meg egyik sem a rosszlányokponthún.
2017. máj. 30. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
75%

170cm és 83 kiló. :D megkérdeztem, ezért tudom.


Ő a férfi. Tudom azt is, mekkora a lába, hányas a szemüvege, milyen méretű a nadrágja, és egyéb random számadatokat, szimplán mert figyelek rá. Nem nagy kunszt.

2017. máj. 30. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
75%

Természetesen igen, meg tudtam mondani mindig (jelenleg pont nincs párkapcsolatom) akár a saját adataimat, akár a partneremét.

Miért? Mert ez is olyan alapadat számomra, mint a születésnapunk, egymás mobilszáma, munkáltatója stb.

Magára, környezetére igényes, egészségére figyelő nőnek tartom magam, ehhez természetesen az is tartozik, hogy igyekszem egészségesebben étkezni, rendszeresen mozogni, eljárni a szűrővizsgálatokra/szakorvosokhoz.

Hasonló értékrendű, mentalitású partnerrel éreztem jól magam.

Emellett egy együttélés alatt számomra normális volt, hogy tudom a társam konfekcióméretét, ingméretét stb., hiszen vásároltam neki is ruhaneműket- azt pedig akkor lehet jól tudni, ha a testét is ismerem.


Nagyjából ezért tudom/tudtam mindigis.

2017. máj. 30. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
0%

ez annyira irreleváns, persze az ember valamennyire tudja az adatokat, de vagy jó ezekben és megjegyez minden adatot, vagy olyan mint én, és még a saját korát sem tudja megjegyezni.

Azt hiszed ez mutatja ki, hogy valaki szeret e?

2017. máj. 30. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
18%

9x19cm, kb 0.25kg.

Igen, fura.

Azért fura, mert, ha a lányok tudnák pl a kézfejük paramétereit, akkor nem lehetne őket átcseszni azzal, hogy mennyi a 20 centiméter :D

30/f

2017. máj. 30. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
47%
189 cm, 96 kg
2017. máj. 30. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 Sunshinedoll ***** válasza:
49%
A magasságot igen, a súlyt nem tudom pontosan, mert tök lényegtelen.
2017. máj. 30. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
67%
6. vagyok, mi meg szoktuk beszélni, én fogyókúrázok, ezért gyakran téma ez a dolog
2017. máj. 30. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
38%

Mikor valamiért szóba kerül, akkor egy ideig tudom, aztán rendszerint elfelejtem.

Mert egyszerűen annyira nem fontos információ, hogy elfelejtődik.

Sőt, ha hiszed ha nem, magamról sem tudom hány centi és hány kiló vagyok! Mi jelentősége van?

Annyit tudok, hogy 39 éves vagyok, bár néha még ennek is utána kell számolnom.

Van 1000 meg egy sokkal fontosabb dolog, amiket viszont nem felejtek el.

Pl. hogy a páromnak mi a kedvenc virága, kedvenc színe, kedvenc tusfürdője, étterme stb...

2017. máj. 30. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
29%

Nem, mert eléggé váltakozó a súlya, attól függően, mennyire engedi el magát. Mostanában olyan 100 és 115 kiló között mozog.


Magasságát tudom: ő magát 182-nek hiszi, de igazából 185 :D. Le is mértük, de azóta is 182-nek mondja magát.

2017. máj. 30. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!