Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek egy ilyen kijelenté...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek egy ilyen kijelentés után? Mert bármennyire is ideges egy ember azért ilyet nem kellene mondani!

Figyelt kérdés
Barátnőmmel tegnap összevesztünk a lánykérés és a házasság témájában. Mivel ő nagyon szeretné ezeket de olyan "add meg uram de máris" Én szépen mondtam neki, hogy nyár végén megbeszéljük. Addigra nekem is lemennek a főiskolai kötelezettségeim valamint megveszem az autómat. Mire ő, hogy neki már nincs ideje így is elmentek már a legszebb évei (23 évesen!!!!!) és ne tud tovább várni. Ő úgy érzi, hogy egy ku....va mert csak lefekszünk egymással és semmi komolyabb. Mondtam neki oké akkor ha ettől jobb nyár végéig ne feküdjünk le és ne érezze magát annak. Mire az volt a válasza, hogy ha én nem fogok vele lefeküdni akkor majd más fog. Nálam ez annyira kicsapta a biztosítékot, hogy az valami eszméletlen. Hogy lehet már ilyet mondani amikor elvileg a másikat szeretjük?

#efefefeve
2017. máj. 13. 13:13
1 2 3
 1/21 Rsta ***** válasza:
100%
Vissza akart vágni. Tudta, hogy ez rosszul fog érinteni. Isten hozott az emberi játszmák világában!
2017. máj. 13. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
Nem fog
2017. máj. 13. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
77%
Én eleve nem lennék együtt olyannal, akinek ilyen felfogáda van a párkapcsolatokról.
2017. máj. 13. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
48%
Dühösen. Ezzel semmi baj nincs, dühből mond ilyeneket egy nő. Azzal van inkább a baj, hogy ő ki akar erőszakolni belőled valamit, amit te ennyire nem akarsz. Ha nem akarod elvenni, csak húzod az időt (hisz nyár végén se akarod eljegyezni, csak megbeszélni), mert nem vagy biztos magadban, az csak neked jó, neki nem. Abból, hogy ennyire szeretné rád erőszakolni ezt, az látszik, hogy ő nagyon szeret téged, és nehezen mond le rólad, mert reménykedik, hogy nem csak kielégülésre használod, hanem tényleg azt érzed, hogy benne megtaláltad azt, akit kerestél. Amit mondtál neki, hogy addig ne szexeljetek, csak olaj volt a tűzre, hisz ezzel pont azt bizonyítottad be neki, hogy könnyen le tudsz róla mondani, nem pusztulnál bele, nincsenek benned elsöprő szerelmi vágyak az irányában, amit ha akarnál sem tudnál elfojtani. Hogy lehet ilyet mondani egy nőnek, akit elméletileg szeretsz? Nem csoda, hogy kiverted nála a biztosítékot, és azt mondta, amit. El kéne döntened, hogy ő neked az igazi, aki nélkül nem tudsz élni, vagy csak egy a sok közül, és megtisztelni azzal, hogy nyíltan, őszintén bevallod neki az érzéseidet, és ha tudsz nélküle élni, akkor nem hazudod neki a szerelmet. Neki nem sok ideje maradt, hogy megtalálja azt, akinek valóban ő kell, aki valóban komolyan családot, gyereket akar vele, és nem csak kellemesen eltölteni az időt, mint te. Ne húzd az idejét, legyél vele őszinte.
2017. máj. 13. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:
Én mondtam neki, hogy nyár végén megbeszéljük és ha minden okés az ő részéről és az én részemről akkor házasodjunk
2017. máj. 13. 13:36
 6/21 anonim ***** válasza:
32%
Ajándékozz neki egy jelképes eljegyzési gyűrűt meg egy csomag kotont búcsúajándékként és szeva.
2017. máj. 13. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
38%
Hát te aztán romantikus alkat vagy... Mi a tökömért nem voltál képes adni neki egy gyűrűt, hogy egy évig kiélvezhesse az érzést, hogy menyasszony?! Miért kellett megvárni ezt, aztán eljegyzés helyett egyből házasodni?!
2017. máj. 13. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
56%

4#


Igen, a kérdező a hibás, amikor nem akar látatlanban megígérni mindent?

Az rendben van, hogy dühös a másik, de az nincs rendben, hogy ilyeneket mond.

Ki akarja erőszakolni azt, amit ő akar, de nem később, most.

Nem érdekli, ha a másik egyelőre a jövőjük megalapozásával van elfoglalva, sz.rja le, csak ő, ő és ő. És szerinted ez rendben van.

Eleve a nő is nagyon bízhat a kérdezőben, ha azt hiszi, hogy amiért még nincs gyűrű, csak egy k.va és kihasználják.

Plusz még csak! 23 éves, rengeteg ideje van.

2017. máj. 13. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
81%

A barátnőd egy igazi, rendes akaratos csaj, majd belőle lesz a sokszor megénekelt menyasszörny, akinek az esküvői készülődésben mindig meglesz a véleménye, az ő akarata érvényesül kizárólag, te meg jó esetben állhatsz mellette a ceremónián... egyébként idegességében az ember mond egy csomó olyan dolgot, amit nem gondol komolyan.

Azért felmerül pár kérdés. Ha csak lefekszetek egymással és semmi komolyabb, akkor minek akar házasodni? Vagy neki a kettő között semmi átmenet nincs, van szexkapcsolat meg van házasság? Másik: ha 23 éves, akkor gondolom most kezditek el építgetni a közös jövőtöket, mire fel akar házasodni?

2017. máj. 13. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:
De most ha nekem rengeteg dolog van a nyakamon és nem akarok felelőtlenül ígérgetni dolgokat. Szépen mondtam neki, hogy nyár végén megbeszéljük és ha minden okés akkor legyen. Nem azt mondtam, hogy mittom én "jaja jó majd ekkor meg akkor" Meg még munkánk sincs ami fix pont lenne! Ne hova akkor házasodni? Kinek a nyakára? nyáron meg lehetne munkát keresni és dolgozni..
2017. máj. 13. 13:54
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!