Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tényleg én vagyok a hülye...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg én vagyok a hülye amiért nem akarok abba a házban lakni amiben a parom lakott az élettársával meg a gyerekükkel?

Figyelt kérdés

Belém próbálja beszélni hogy ebbe semmi nincs az az ő háza. Ez oké, hogy az övé. De nem rég még ott volt benne a felesehe meg a gyereke ott játszott. Ott éltek az életüket.

A butorokat együtt vettek meg, nem velem hanem ők együtt.

Én nem bírok oda költözni.

Még ha üres lenne a ház akkor se mert tudom hogy ott volt az a nő....

Eladni meglehetne próbálni de a mai világba úgyse veszi meg senki ....

Amúgy nem csak egy futó kaland vagyok hanem tervezünk gyereket akarunk minden szóval nem tudom...

Szerintetek?


2017. máj. 30. 18:53
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
53%

Hat nekem se birna el a lelkiismeretem, hogy eljek ahonnan az elozo csaladot kiturtam...

Szokd meg a gondolatot, most mar te vagy a haz asszonya :)

2017. máj. 30. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
64%
Ilyen ostoba pitsat, mint te...
2017. máj. 30. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
71%
Es akkor mit kivan a Nagysagos asszony, mit csinaljon a parja?
2017. máj. 30. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 Krukutyán Levente ***** válasza:
73%
Mi ez "fújok a barátom exeire és undorodom tőlük" effektus amúgy a leányzóknál itt gykn? Leprás volt a nő? Vagy durván megbántotta a barátod és azért fújsz rá? A farkát is vágja már le, mert a nőben járt még nem rég.
2017. máj. 30. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
81%
Nekem is ez ugrott be, hogy a farka jó, de a háza már nem? Mindkettőt használta más.
2017. máj. 30. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
73%
És akkor most mi lesz? Költöztök a híd alá?
2017. máj. 30. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
84%

mondjuk azért nekem is anno felmerült ez a gondolat, hogy az egyik leendő barátnőmet az excsávója előttem egy hónappal még abban az ágyban kefélte, amiben együtt aludtunk.

megmondom őszintén, hogy kicsit frusztrált.

nem féltékenykedésből, hanem simán csak a tudat, hogy abban szexeltek.

valamilyen szinten megértem a kérdezőt, mindenki más, ezért felesleges savazni.

bár én ennyire nem voltam szélsőséges, hogy a szekrénysorra is köpködjek :D

2017. máj. 30. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
8%

Amikor összejöttem a barátommal pont elköltözött egy másik lakásban, ahol még egy barátnője se járt és őszintén örültem neki.Aztán amikor belegondoltam, hogy abban az ágyban aludtak együtt, ahol mi is elég rossz érzés volt.

De én egy exmániás féltékeny hülye vagyok, szóval ebből kiindulva Te is az vagy, ha ezen kattogsz, mert hát nem csak a lakásuk volt közös az exxel, hanem az egész élete és ezen akkor sem fogsz tudni változtatni, ha fejen állsz.

2017. máj. 30. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
Az apám új felesége jelenleg az édesanyám anyukajának a lakásában lakik az új kisgyerekükkel, kert így lett megoldva a válásnál a saját rész. Kicsit komikus, nem tudom, mit érezhet az új nő, de nem is érdekel.
2017. máj. 30. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
90%

Legfeljebb az ágyat cserélném le.

De ha neked nem felel meg, vegyél egy neked tetsző házat, és költözzön oda ő.

2017. máj. 30. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!