Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiatalabb nők/lányok, hogyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiatalabb nők/lányok, hogyan lehetnék a szemetekben vonzó?

Figyelt kérdés
A kérdésem az volna mitől lehetnék jó pasi? szóval most nem csak arra vagyok kiváncsi hogy kedves, barátságos, érdeklődő, hanem pontosan mitől lehetnél kedves stb mik azok a konkrét dolgok amik segítségével találhatnák párt magamnak?
2017. máj. 31. 06:20
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha erre lenne általános recept, senki nem lenne egyedül. Hogy neked miben kellene fejlődnöd (pl. a megfelelési kényszer), azt neked kell kitalálnod. Azt gondolom, hogy az önismeret nem ártana, érdemes időt szánni rá. Nagyon jó egyéni és csoportos foglalkozások vannak, ahol fejlődni lehet.
2017. máj. 31. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Jarj mma-ra: jo format ad,kitartast es lazasagot! ( Aki kibirja az orakat,annak hamar szobor teste lesz.) Azota jobban kimondom ,amit gondolok es egyre kevesbe erdekel,mit gondolnak masok :)

Elsosorban a lelked edzi. Ne felj esni.

N

2017. máj. 31. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Mindenki más. Szerintem nagyon fontos hogy figyeljünk a másikra ne csak hallgassuk amit gagyog miközben lila pónik ugrálnak a fejünkben. Számomra fontosak a gesztusok egy egy dicséret ha kinyitják az ajtót és/vagy előre engednek szeretem ha látom az értelmet a fiú szemében. Vannak akiknek már a tekintete is olyan buta vagy élettelen hogy hozzászólni sincs kedvem. Jó ha az illető tájékoztott és kommunikatív. Számomra fontos az öltözet és a testtartás, mozgáskultúra mert rengeteg üzenetet hordoz. Fontos az igényesség és hogy ha oda jön hozzám ne az érződjön hogy megakar dugni hanem tudjon értelmesen bókolni témát felvetni amiről lehet kicsit beszélni mielőtt közli hogy ismerkedni akar (tudom hogy ez így nem hangzik logikusnak hisz dugni meg ismerkedni akar tetszőleges sorrendben de nem mindegy a körítés)

Páromban például nagyon szimpatikus volt hogy először mindenféléről beszélgettünk megnevettetett kicsit bókolt kitapasztaltuk hogy hasonló a humorunk hasonló a gondolkodásunk és csak azután vetette föl hogy elmehetnénk valamerre ha hazaértünk (egy utazáson találkoztunk) így azt érezhettem hogy rám kíváncsi nem csak meglátott két csöcsöt egy jó seggel párosítva. Persze ettől az még tény hogy a két csöcs meg a segg vonzotta oda mégis adott esélyt arra hogy ennél több lehessek.

2017. máj. 31. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Azzal amivel a nők 95%-nál vonzó vagy, kortól függetlenül, tehát ez a látszat: magabiztos, határozott, kemény, sikeres, vezető, férfias férfi.

Nem baj ha egyik sem vagy, mert a nagy nőcsábászok általában egyikben sem erősek, mert a LÁTSZAT a lényeg. Ha a látszat megvan, akkor minden van.

2017. máj. 31. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Én csak magamról tudok beszélni, nyilván (ja, és most foglalt vagyok, szóval nem ismerkedés miatt írok)... de lehet, az a típus, aki neked tetszik, meg pont nem ezeket várná el.


Nálam pl. imponál, ha vki ismeri az illemet, udvarias, rendesen köszön. Ha megszólít olyan helyen, ahova nem ismerkedés miatt mennek az emberek, megkérdezi, hogy zavar-e.

Magabiztos, pozitív, de nem kivagyi és nem bunkó.

Intelligens, humoros, gyorsan jár az agya.

Ezt nyilván nem feltétlen lehet eldönteni első benyomás alapján, de nálam a hímsoviniszta, szélsőségesen homofób / bigott vallásos / rasszista / hungarista emberek ki vannak lőve.


Apróságok meg:

- szép, szívből jövő mosoly

- érdeklődés olyan dolgok iránt is, amikért nem feltétlen van oda

- nem nyálas, nem erőltetetten romantikus

- figyelmes (nem arra értem, hogy halmozzon el ajándékkal meg csókolja a talpam, de az szimpatikus, ha ő fizet első randin, ha meghív, lesegíti a kabátom, meghallgat, ha rossz passzban vagyok)

2017. máj. 31. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!