Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért hiszik az a férfiak,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért hiszik az a férfiak, hogy magabiztosnak, meg nagyon macsónak kell lenniük, ha ismerkedni akarnak?

Figyelt kérdés
Tudom,hogy van aki nem szereti a félénkebb pasikat, de szerintem és sokak szerint nincs is aranyosabb egy pirulós, szemlesütős férfinál ismerkedéskor.

2017. máj. 31. 11:51
 1/8 anonim ***** válasza:
52%
Én szeretem a rámenős pasikat. Kövezzetek meg. De szerintem ők vannak kevesebben, nem a besz.rik.
2017. máj. 31. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
71%

azért mert neked ez jön be, még nincs így mindenki vele.

És a döntő többség (ha tetszik, ha nem) a magabiztos határozott férfiakat keresi.

ez ugyanz hogy annak a nőnek is van férje vagy partnere, aki akkora mint egy viziló, és mindenféle hülye hormonokra fogja csak mert lusta mozogni. Azért van ez nyilván, mert vannak olyan férfiak is bár nem a többség, akinek bejönnek a telt idomok ennyi. de ettől még nem minden férfi vágyik Willendorfi vénuszra.

2017. máj. 31. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

2-es nem ez volt a kérdés!

Odaírtam, hogy tudom, hogy van aki nem szereti....azok ne írjanak már na.

2017. máj. 31. 12:14
 4/8 anonim ***** válasza:

Azért hiszem mert a legtöbb nő elhajt/nem tud egy nem domináns férfihoz vonzódni.

Ez van.

Szép és jó ha ez nem mindenkinél van így, de ők vannak kevesebben.


Mindenesetre én nem játszom meg magam, úgyis kiderül, illetve azt akarom azért szeressen amilyen vagyok.

2017. máj. 31. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Azért, mert így van, mindenhol ezt látni, tapasztalni.

Igen, a legtöbb nő szerint aranyos a félénkebb pasi, és jó BARÁTNAK.

2017. máj. 31. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Hát, a pirulós, meg szemlesütős dolgok inkább egy törékeny nőre vonatkoznak, akiket a férfiak többsége elfogadna magának.

A kérdésed jogos lenne, ha ugyanez a nőkre vonatkozna, és már feltettem volna én is, hogy miért hiszi azt jópár NŐ, hogy az bejön a férfiaknak, ha vagány, nagyszájú, meg közönséges, meg menő autókkal mászkál,s nagyonfantasztikusan talpraesett, meg kemény?

2017. máj. 31. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Kb 90-10 az arány, a többség magabiztos férfit akar, nem aranyos pironkodót.


Azért hiszik, mert a jelentős többség ezt mutatja.


Egyébként fujj. Egy szemlesütős pirulós FÉRFI? Még nőtöl is ciki ez a szűzlány viselkedés.


Nem rontottad el véletlen a kategóriát? Volt már kapcsolatod?


Cuki a kisfiús viselkedés, ha a srác kisfiú, de megnézném a fejed, mikor egy 90kilós 190 magas pocakos kopaszodó 35 éves férfi bámulja a cipőjét és félrebeszél zavarában piros fejjel, mert látott egy lányt, aki tetszik neki.


Nagyon groteszk. Főleg, ha elképzeled a folytatást. Erre a 30 éves megviselt anyuka típusú trapézgatyás lógócicis nő megsimogatja a fejét, megcsókolja bátorításképp, majd folytatják a randit.


Komolyan, ez annyira perverz, hogy szavakat nem találok. Persze a fordítottja is taszít, mikor az idősebb férfiak pont ezt a bátortalan tapasztalatlan lánytípust hajtják, hogy menőbbnek érezzék magukat mellette.

2017. máj. 31. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Azért, mert a magabiztos az 100%, hogy mer lépni, a félénkek jó része meg oda se mer menni... ugye abbóé 0% siker lesz, ha vki a sarokban ül, és abban merül ki az udvarlása, hogy távolról csorgatja a nyálát, de nem mer odamenni.
2017. máj. 31. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!