Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Kisgyerekes anyukaként kivel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kisgyerekes anyukaként kivel érdemesebb ismerkedni? Akinek már van gyermeke vagy akinek nincs?

Figyelt kérdés
Mindkettő rendes, tudják hogy van egy kicsi gyermekem. Az elvált apuka tudja, hogy milyen egy kisgyermek, a dackorszakot ismeri, tudja, hogy a gyerek igényei az elsők. Vagy ti mit gondolnátok erről?
2017. máj. 20. 12:53
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
26%
Ha csak kefélni akarsz, akkor mindegyikük tud diszkrét lenni szerintem.
2017. máj. 20. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 A kérdező kommentje:
Nem azt akarok, hanem normális kapcsolatot.
2017. máj. 20. 13:00
 3/28 anonim ***** válasza:
29%

Van itt neked pár kérdéssel lejjebb egy kérdés.

Pont az ilyen elvált anyukákról szól, hogy a legtöbb válás anyagi okok miatt történik, és a nő kezdeményezi a válást.

Gondolom veled is max olyan pasi fog ismerkedni, de ők sem akarnak majd komoly kapcsolatot, akik párszor szeretnének veled lenni, majd odébb állnak.

Szerintem aki egyszer megégette magát egy komoly kapcsolatban nem fog másikra fanyalodni, főleg nem úgy a leendő párjának még gyereke is van, akit el kéne tartani.

2017. máj. 20. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 A kérdező kommentje:
Nem kéne sem engem, sem a gyermekemet eltartani!!! És van a gyerekemnek apja is. Miért kell mindig mindenkiről ezt feltételezni? Ha apuka vált el, össszejön valakivel, ott sosem merül fel hogy na, azért keresett másik nőt, hogy a gyerekét eltartassa mással, vagy esetleg főzön, mosson a gyerekre, ha épp ott van az apjánál.
2017. máj. 20. 13:07
 5/28 anonim ***** válasza:
28%
azzal a balfaxal aki képes lenne más gyerekét nevelni
2017. máj. 20. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
40%
Ha akarsz még szülni akkor a gyerektelennel. Ha nem akarsz ,akkor a gyerekessel.
2017. máj. 20. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
85%

Nem értem miért kell egyből betámadni a kérdezőt, de mindegy.


Kérdésre a válasz: Szerintem ne azt vedd legfőképpen számításba, hogy van-e gyereke a férfinek, vagy nincs, hanem azt, hogy mennyire érett. Gyerekes férfi is lehet "gyerekes", és gyermektelen is lehet felelősségteljes. Meg persze abba gondolj bele, hogy szeretnél-e még picit. Ha nem, akkor a gyerekkel rendelkező férfi lehet a jobb választás.

2017. máj. 20. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 A kérdező kommentje:
köszi utolsó
2017. máj. 20. 13:12
 9/28 A kérdező kommentje:
3as, belinkelnéd azt a kérdést?
2017. máj. 20. 13:16
 10/28 anonim ***** válasza:
21%
Tehát akkor a kérdés:Szeretnél e még több gyermeket?
2017. máj. 20. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!