Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A nők többsége tényleg elvárja...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nők többsége tényleg elvárja, hogy férfi fizessen mindig, még akkor is ha csak barátság van?

Figyelt kérdés
Mikor növel találkoztam, akár párkapcsolati, akár baráti szándékkal, szinte mindig éreztem hogy elvárják és természetesnek vegyék, hogy mindig a férfi fizesse a fogyasztást.
2017. máj. 31. 18:07
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
60%
Hát, te válogatod meg, hogy kikkel találkozol, tehát viseld is érte a következményeket. :)
2017. máj. 31. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
32%
Igen ez ténleg így van sajnos. Eszméletlen milyen bunkók!!
2017. máj. 31. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 Lazy Lover ***** válasza:
29%
el várják mert azért mert pynájuk van alanyi jogon jár nekik minden
2017. máj. 31. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
79%
Az fizet, aki meghívta a másikat és kiválasztotta a helyet, programot.
2017. máj. 31. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
20%
Már alanyi jogon is jár nekik minden? Ezt a módosítást mikor szavazták meg?
2017. máj. 31. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

-Randin fizetek.


-Párkapcsolatban közösen szoktunk fizetni (nem feltéten minden számlát, de körülbelül kiegyenlítődik, hogy ki mit fizet)


- Lány barátokat néha meghívok, ha olyan kedvem van, többségében hagyom, hogy kifizessék a saját számlájukat



Ezekből sosem volt még gondom, senki nem várta el, hogy bármikor is fizessek, a randin is a nők 90%-a felajánlja, hogy állja a saját részét, ezt csak akkor szoktam hagyni, ha nagyon erősködik (azért a randi nem arról szól, hogy mindjárt összeveszünk ilyesmin)

2017. máj. 31. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
6%

Hát, ha te fizetsz minden nőnek, még annak is aki bottal se nyúlna hozzád, csak szigorúan barátod, akkor gratulálok :D

Amúgy nem, normális esetben párkapcsolatban is fele-fele arányban fizetik a dolgokat. Persze vannak olyan nők, akik ki akarják használni a férfiakat, de ha nem akarod, hogy kihasználjanak, akkor ne hagyd egész egyszerűen.

2017. máj. 31. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Párkapcsolatban nem tudom, hogy megy, de barátiban felváltva szoktunk fizetni. Most én hívlak meg, legközelebb te, utána ő...
2017. máj. 31. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Nekem sok lány barátom van, de nem hívom meg egyiket sem "mindig". Sőt van olyan lány barátom, aki gyakrabban hív meg engem mint én őt, de ott egyértelmű, hogy ő gazdag hozzám képest. Magas keresete van szlovéniából, de itt Magyarországon szoktunk együtt iszogatni.


Egyedül randin vagyok úgy, hogy valami kényszert érzek arra, hogy meghívjam a velem lévő lányt. Mintha ezzel fitogtatni szeretném az anyagi biztonságot és a nagylelkűségemet, még ha az utolsó petákjaimat költöm is éppen el. Úgy teszek mintha "meghívlak, nekem nem számít, ugyan ;)"


De nem értem miért csinálom ezt. Amúgy az egyenlőség nagy híve vagyok :)

2017. máj. 31. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim válasza:
Szerintem vagy felezés legyen, vagy az fizessen, aki meghívta a másikat, nemtől függetlenül.
2017. máj. 31. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!