Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfiak: hogyan viselkedtek,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak: hogyan viselkedtek, és van-e különbség akkor, amikor csak haverkodtok egy nővel mert szimpi, és amikor az kimondottan tetszik nektek? Pl egy társaságban, amikor találkoztok?

Figyelt kérdés

Például:

Akkor is nagyon figyelmesek (több elejtett apró figyelmességet is tesztek egy találkozón felé pl, nem akarok konkrétumokat adni), kedvesek vagytok vele és érdeklődőek, ha csak szimplán haverként szimpatizálsz vele?


Mondjuk több találkozásból nyilván le lehet szűrni idővel, de erre nincs lehetőség. Meg ez csak egy dolog.


Minden esetre a kérdés adott, hátha másnak is jól jön. :)



#érdeklődés #barátság #szimpátia #férfi-nő ismerkedés
2017. máj. 6. 18:55
 1/6 anonim ***** válasza:
Én akkor is normális vagyok egy lánnyal, ha csak barátkozunk. Inkább úgy fogalmaznék, hogy ha tetszik, akkor extra figyelmes vagyok vele.
2017. máj. 6. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Barátokkal normális vagyok. Aki tetszik azzal meg teljesen nyílt akár nyers, helyzete témája válogatja. Ha komolyt akarunk egymástól, meg kell ismerni egymást.

30/f

2017. máj. 6. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Én mindenkivel egyformán viselkedek, ha nem szimpi akkor mondjuk sehogy.

Aztán van akivel kedves távoli ismerős maradok, van aki valami féle haver lesz, van aki annál is több... egyszer csak az egyikkel egy ágyban kezdünk ébredni.

Nem is értem, hogy lehet másként?

2017. máj. 6. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Természetesen az inkább "extra mód" figyelmességre értettem, amikor egyértelműen látható, hogy szimpatikus a másik és érdekel.


Igaz, kicsit hülye kérdés, mert 1 találkozásból még nem lehet megmondani. ( Pláne, hogy nem tudni, más lányokkal is ilyen figyelmes/kedves-e, akkor abból is ki lehetne indulni.)

2017. máj. 7. 11:06
 5/6 anonim ***** válasza:

Ha tetszik a lány akkor érdeklődöm nála, és próbálom szóval tartani ha már beszélünk.

Ha nem tetszik a lány akkor pedig semmi.. egyszerűen nem akarok vele kapcsolatot létesíteni. ez nem azt jelenti, hogy ha megkérdez tőlem valamit akkor tapló választ adnék neki.


Amúgy ha nagyon tetszik egy lány akkor mindenképpen próbálom valahogy úgy alakítani a szitut, hogy kettesbe tudjak vele lenni akár pár percre is, és ott lecsapni, illetve jól eladni magam, aztán lesz ami lesz:)

2017. jún. 6. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Nekem ha megtetszik valakinek a stílusa, akkor igyekszem odafigyelni a részletekre. De ez vonatkozik mindenkire, nem csak lányokra. (Én ilyen unisex vagyok) (Nem bi, calm down)

És sokkal közelibbek lesznek egyből, mint egy szimpla barát. Számomra legalábbis. Igyekszem az ilyen kapcsolatokba minden tőlem telhetőt megmutatni, és önmagamat adni.


Az eredmény pedig úgy lesz, mint ahogy leírta a hármas.

Ilyen ez a go with the flow izé.

2017. jún. 7. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!