Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha a szerelmed aids-es lenne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a szerelmed aids-es lenne úgy, hogy nem tudott róla mit tennél?

Figyelt kérdés
Ha kiderülne hogy az utóbbi években a betegségeit pl. állandó megfázás, memóriazavar,fejfájás ez a betegség okozta. Nem tudott róla az exétől kapta el. Mivel mindig gumival védekeztünk, orális úton nem adta át a fertőzést. Több tesztet is csináltattam. A gyógyszerektől szerencsére jobban van pedig eléggé legyengült volt. Biztos, ha még jobban lesz szeretne szexuális életet élni. Szeretem de félek, hogy elkapom. Most mit tegyek? te mit tennél?
2017. máj. 31. 20:26
 1/5 anonim ***** válasza:
79%
Elhagynám,nem akarok egy férfi miatt se meghalni. Utána elmennék kivizsgáltatni magám. Lehet lepontozni.
2017. máj. 31. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Elsőnek igaza van. Nem akarnék senkiért meghalni és szerintem ez nem önzőség ,csupán józan ész. Gondolom a párod sem örülne annak ha kiderülne hogy megfertőzött.

Szóval én elhagynám ,nem azért mert miután megtudtam taszítana ,semm ilyesmi. Csak szimplán úgy gondolom hogy ér annyit az életem hogy ne tegyem ki magam ekkora veszélynek amit amúgy el is lehet kerülni.

2017. máj. 31. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem hallgatott el előlem semmit, ezért nem haragudnék rá. Nem vagyok teljesen tisztában a betegséggel, de felületes értesüléseim szerint manapság már jól kordában lehet tartani. Biztos, hogy következne egy nehéz időszak, mivel sok dolog megváltozna az életünkben, és lemondásokkal is járna, de ha előtte minden rendben volt a kapcsokatunkban, akkor nem hagynám magára élete legnehezebb időszakában.
2017. máj. 31. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én is elhagytam. Sajnálom. Nem akarok ezen stresszelni.
2017. máj. 31. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem még ér valamit a holtodiglan,nem csak egy szép körmondat.
2017. máj. 31. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!