Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Életed három legboldogabb éve...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Életed három legboldogabb éve után, mit tennél, ha életed társa szerelmed bejelentené az 5-6. házassági évfordulón hogy gyereket (az első közöset) várja tőled? - De 4 éve még prosti volt?

Figyelt kérdés

Életed három legboldogabb éve után, mit tennél, ha életed társa és egyben szerelmed bejelentené az 5-6. évfordulókon hogy gyerekedet várja (az első közöset), de igaz már négy éve hűséges hozzád, még egy csók sem volt az óta mással, soha nem volt mással szerelmi viszonya életében, csak legfeljebb kiskamaszként utoljára, de négy évvel ez előttig, hosszú évekig prostituált volt a tudtodon kívül? - Nem pontosan ez a helyzet. De egyszerűsítettem a lényegre. Hogy miért most mondja el. Mert nem akarja hogy ha te nem vállalod őt mint partnered, ne

hogy rád erőltesse magát örökre egy gyerekkel.

És hogy miért árulja el: Akar-e így gyereket tőle valaki?


Életed három legboldogabb éve után, mit tennél, ha életed társa és egyben szerelmed bejelentené az 5-6. évfordulókon hogy gyerekedet várja (az első közöset), de négy éve még prosti volt és azt megelőzően is több mint egy éve.


2011. nov. 7. 04:23
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
68%
Kissé meglepődnék, de az első meglepetés után nem különösebben zavarna.
2011. nov. 7. 04:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 anonim ***** válasza:
68%
Szereted. boldog vagy vele 3 éve annak ellenére hogy a múltban hibázott... mi a gond nem értem ? nem akarsz gyereket tőle? mert akkor mégsem szereted igazán.. nem akar róla beszélni mi volt régen? érthető..biztos nem jó kedvében csinálta. lényeg már nem csinálja. hűséges szeretitek egymást.. legyetek boldogok.. mindenkinek megvan a maga keresztje...
2011. nov. 7. 06:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 anonim ***** válasza:
100%
Az írásodból úgy tűnik mintha te az a fél lennél, aki gyermeket vàr. Mindegy. Ha én megbocsájtom valakinek, hogy ekkorát hazudik nekem, akkor nem egy gyerek miatt fogok kiakadni. Én személy szerint nem biztos, hogy tudnék bízni az illetőben szeretet ide vagy oda.
2011. nov. 7. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 anonim ***** válasza:
66%

azt, hogy ha eddig sem volt őszinte, most sem biztos, hogy az, később meg végképp nem lesz.


az, hogy valaki prosti volt, determinálja egész életére. akkor is ha nem ebből élt, csak néha azért a pénzért mégis könnyen nyílt a lába. nem kell ezt hivatásszerűen űzni, hogy visszataszító legyen. sőt, aki hivatásszerűen teszi amit tesz, az legalább őszinte.

2011. nov. 7. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 napietus ***** válasza:

nő vagyok, de ha férfi lennék, beadnám a válókeresetet. semmi értelme egy olyan házasságnak, ami hazugságra épült. ilyenért (hogy megtévesztett és évekig tévedésben tartott) még az egyház is kimondja érvénytelennek a házasságot. gusztustalan, amit művelt, akármilyen szép is volt, hazugság volt az egész. a gyerekemről természetesen gondoskodnék.


29/n

2011. nov. 7. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 anonim ***** válasza:
72%
A prosti az prosti. A hazugság pedig hazugság.
2011. nov. 7. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 anonim ***** válasza:

Etus!

Itt az illető nem nézett bele a partnere levelébe!!!

És szerintem te is ezért nem hagyod hogy belenézzenek a tiedbe!!!

A kérdezőnek pedig:

Ha eddig eltudtad fogadni a helyzetet akkor ezek után is menni fog,ha tényleg prosti volt azért egy tesztre menj el...

Én nekem nemtagadom hogy ilyen nő semmi pénzért nem kéne,de viszonta mondás szerint :qúrvából lesz a legjobb feleség és ennek is van alapja...

2011. nov. 7. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 napietus ***** válasza:
utolsó, sok eszed van...ha belenézett volna, kiderült volna szerinted :D?
2011. nov. 7. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 anonim ***** válasza:

Valamit tuti megtudott volna....

Szóval csak erre jó egy párkapcsolatban a külön magánélet!

2011. nov. 7. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 napietus ***** válasza:
biztos, hogy nem. akinek titka van, az tesz róla, hogy ne derüljön ki. és azért a magánélet nem = krválkodás. de ezt úgy sem tudom egy ilyen begyöpösödöttnek elmagyarázni. eddig amúgy ezt hány csaj viselte el tőled? én kb. a mentőben is ütnélek, ha meglátnám, ahogy a cuccaim meg a leveleim között matatsz...
2011. nov. 7. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!