Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk! Milyen gyakran használjá...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Milyen gyakran használjátok a k**va kifejezést azokra a lányokra akik visszautasítanak titeket?

Figyelt kérdés
Mondjuk úgy értem, hogy nem egy flegma kis ribizliről van szó hanem mondjuk egy lanyról aki amugy kedves de őt nem érdeklitek és visszautasít. Gyakran dobaloztok ok nélkül ilyen szavakkal, csupán azért mert az egótokat sérti a visszautasítás? (Nem feminista kerdés csupán érdekel:))
2017. jún. 2. 12:45
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Sose. Flegma kis ribizliknél nem is próbálkozom. Az a lány meg aki kedves, és aranyos, az nem lesz bunkó lány, ha meg igen akkor elkönyvelem, hogy nem kedves és aranyos, de attól még nem kzom le. Az meg ha normálisan utasít vissza, hát ez van, szíve joga, én megpróbáltam, ő megértette és nemet mondott. Ettől még nem lesz k., én is eldöntöm, hogy kinél kezdeményezek, ő is eldönti, hogy kinek a kezdeményezését fogadja. Azt szeretem ha valaki konkrét, azt kevésbé, ha úgymond eltűnik, vagy hiteget, de ezt a jelzőt sose használom egyik csajra sem, hiszen primitív, egoista. Én meg egyik sem vagyok. 23/F
2017. jún. 2. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

soha

40/F

2017. jún. 2. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

A gyks fiukbol kiindulva kb mindig.

Innen is jott ez a szalloige: minden no kva :D

2017. jún. 2. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Soha nem használom.


Pont a k.v.a az aki nem utasít vissza, ha viszed a pénzt...

2017. jún. 2. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én semmi rosszat nem szoktam mondani rájuk. Attól, hogy nem vagyok neki olyan szintent szimpatikus még semmivel sem lesz rosszabb ember a szememben. Volt esett arra is, hogy a visszautasítás után barátok lettünk.
2017. jún. 2. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!