Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk/férfiak titeket napközben...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk/férfiak titeket napközben amikor nem használjátok nem zavar a péniszetek?

Figyelt kérdés

hogy ott lóg össze vissza a herék is lötykölődnek gondolom :D akinek esetleg nagyobb nem volt hogy véletlenül ráült a végére vagy ilyesmi :DD

amúgy engem a cicim szokott zavarni ha hason fekszem néha :D



2014. aug. 21. 15:38
1 2
 1/12 anonim válasza:
Motorzás közben van hogy nem kellemes ..Volt már hogy herére érkeztem bukkaó után. de azvarmni nem szokott :DD 16/f
2014. aug. 21. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
"Lötykölődnek" elsírtam magamat:D nem zavar mert jól elvan rakva:D max odacsíptem talán néha
2014. aug. 21. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
csak, ha nem veszek alsónadrágot, akkor érzem, hogy lötyög, de csak ilyenkor, jó időben nem hordok. amúgy meg alsónadrág mindent megtart.
2014. aug. 21. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
95%
néha rálépek
2014. aug. 21. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
96%
Eleinte zavart, úgyhogy mostanába már inkább otthon hagyom.
2014. aug. 21. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
nem zavar :D
2014. aug. 21. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Olyankor lecsatolom.
2014. aug. 21. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Normális esetben az ember nem érzékeli, hogy ott van. Téged zavar a füled? Nem bosszant, hogy a szél vitorlaként lobogtatja? A bal lábadon a középső ujjadat nem zavarja, hogy a szomszédai hozzáérnek? Tök ugyanaz...
2014. aug. 21. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
én pl. szeretem amikor a heréim "lötykölődnek" , nagyon kellemes érzés, ezért nem is ülök le buszon, mert feláll
2014. aug. 22. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

de pl. kerékpár ülése tudja nyomni, de szimplán ha csak ülsz, akkor semmi

a herék elég rugalmasan vannak felfüggesztve, elhelyezkednek, meg nem is egészen a lábad között van, ha megfigyeled, inkább a combok előtt van a teljes cucc, ergo nem nyomja össze a combod


ezzel együtt halottam már olyan esetet amikor valaki ráült, bár ez inkább azokkal esik meg, akik szándékosan nyújtják a zacskójukat

2014. aug. 22. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!