Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A csajoknak tökmindegy, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A csajoknak tökmindegy, hogy valaki nettó 150 300 vagy 450 ezret keres, mert a csajozásnál úgyis a külső meg a beszélőke számít?

Figyelt kérdés
2017. jún. 4. 14:18
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
54%
Nem, rohadtul nem mindegy, ezt nyilván érzed te is. De az is tény, hogy ha egy lúzer vagy, akkor 450+ nettóval is ugyanúgy kihasználnak.
2017. jún. 4. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
85%
Vezesd le, hogy a férfi keresete miben érinti a nőt. Utalsz neki havi összeget?
2017. jún. 4. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
90%

Nem. A fizu nagyon fontos. De csak ezekbe a tartomanyba szabad esni: havi 67890-87547, es 1068967-3629297 ft erteku kereset.

Ha csak 1 fttal is elter...

2017. jún. 4. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
Nem-nem. Ezt is, azt IS teljesítsd.
2017. jún. 4. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A legrosszabb ***** válasza:
10%
Ha 450-et keresel, ugyanazokat a tulajdonságaidat sokkal pozitívabb tartományba sorolják, mintha csak 120-at keresnél. Vajon miért is toleránsabbak egy férfi gusztustalan, rossz tulajdonságait illetően, ha léptékekkel többet keres, örök rejtély.
2017. jún. 4. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%
Engem speciel nem érdekel a párom fizetése, jól keresek, nincs szükségem a pénzére. A kinézete viszont már annál inkább, nézzen ki elfogadhatóan.
2017. jún. 4. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
31%
6: Egyszer majd azért tételesen számolj utána, hogy mibe kerül jól kinézni, és vesd össze, ez mennyire egyeztethető össze a 150-es fizuval.
2017. jún. 4. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
83%

Nekem ismerkedésnél a legfontosabb:


1. külső (mert ha az nem jön be cseppet se, akkor már ott halott az egész)

2. belső (intelligencia, stílus, humor stb)

3. munkakör, anyagi helyzet


Szóval igen ha jó a külsőd és a beszélőkéd, akkor kisebb keresettel is nagyobb sikered lesz mint egy ronda csendes alaknak aki fél milliót keres.

2017. jún. 4. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
Az enyem 200 korul keres es jol nez ki, ha neha elhanyagolja magat az inkabb idohiany es lustasag, nem penzhiany. Egy ferfinek nem kerul annyi penzbe jol kinezni, ha nem nezzuk a kondit es a tokeletes taplalkozast, es szerencsere a noknek nem csak es kizarolag a tokeletes szobortestu ferfiak jonnek be. Kb csak apoltnak kell lenni es nem elhizottnak.
2017. jún. 4. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
77%

Mikor a felét kerestem megismertem valakit, éveket voltunk együtt, közben szaladt a dzekér a karrieremben. Most a dupláját keresem, mégis a szakítás óta 1.5 éve egyedül vagyok.


Szerinted számít akkor a pénz vagy sem?

2017. jún. 4. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!