Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ezt hogy tudnam kezelni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezt hogy tudnam kezelni?

Figyelt kérdés

Tescoba dolgozok diakmunkaskent. Van egy fiatal nalam par evvel idosebb biztonsagi or ott. (mindketten fiuk vagyunk)Valamelyik munkanap pont besipoltam ami azzal jar hogy a biztonsagi or irodajaban zsebeket meg taskat kell megmutatni. Ezzel a biztonsagi orrel akkor talalkoztam eloszor. Miutan alairtam a jelenletit mondta hogy van 5 perce igyak meg vele egy kvt. Eloszor viszakoztam mert eleg erdekesnek tunt a szitu de mondta ne bantsam meg. Gondoltam mi baj lehet,munkatarsi kapcsolat epites. Hazaertem mar lattam hogy bejelolt fbn. Amint visszaigazoltam rogton irt. Azota meg 2 orankent ir valamit. Eloszor meg visszairtam mert gondoltam unatkozik,baratkozni szeretne stb,de mar eleg kinos. Nem irok mar neki vissza de igy is probalkozik meg. Kozben megkerdeztem masokat es mondtak hogy valszeg meleg. Most ez engem igazsbol nem erdekel,meg o dolga,de ha mar 1 napja nem nyitom meg amit ir akkor miert nem esik le neki hogy nem akarok tole semmit? :/

Megbantani se akarom ,mert minden emberrel normalis vagyok,de kicsit kezd mar bosszanto lenni,hogy nem hagyja abba.


2017. jún. 5. 14:50
 1/2 anonim ***** válasza:
Hívd félre egyszer melóban és kérdezz rá, hogy valamit félreértett-e, mert neked barátnőd van. :D
2017. jún. 5. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szerintem azzal jársz a legjobban, ha megírod neki, hogy nem szeretnél vele barátkozni. Egész nyigodtan. Ezzel nem bántod meg, max azzal, ha tovább ignorálod. Célszerű amúgy is lekommunikálni az ilyen dolgokat a másikkal.
2017. jún. 5. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!