Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha vki férfi egyedülálló...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha vki férfi egyedülálló akkor a kövér csajismerősökkel könnyebb általában összejönni, hogy mondjuk egy randi aztán lepippantsanak?

Figyelt kérdés
2017. jún. 7. 10:53
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%

voltam kövér, de nem volt olyan randim, ami szpással zárult volna.


de most, karcsún sem.

2017. jún. 7. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%
Azért, mert kövér valaki, attól még nem fog az első randin "lepippantani".Pláne egy olyat, aki lenézi.
2017. jún. 7. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
87%
Te egy tahó vagy barátom,ha így folytatod magszimum akkor leszel lemummantva ,ha eléred magadnak.
2017. jún. 7. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
100%
Téged max.a cápa fog lepippantani.
2017. jún. 7. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
91%
Mit gondolsz te idióta attól,hogy valaki kicsit duci,már rögtön a te farkad lesz neki a favorit.Képzelem mekkora ász férfi lehetsz! Ezt gondolom férfiként rólad,képzeld el mire gondolhatnak a nők.
2017. jún. 7. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
88%
Én kövér nő vagyok, de akárhogy néz ki a pasi, nem szoptam volna le első randi után, és egyéjszakások sem érdekeltek soha. Ez nem a testalkattól függ, hanem a világnézettől, értékrendtől.
2017. jún. 7. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:
Miért, ha mondjuk nő kérdezné kíváncsiságból hogy kevésbé magas pasiismerősökkel könnyebb-e összejönni?
2017. jún. 7. 11:28
 8/20 A kérdező kommentje:
Vagy hogy szőke nővel sokkal nehezebb-e összejönni, mint barnával.
2017. jún. 7. 11:32
 9/20 anonim ***** válasza:
100%
A könnyebb-e összejönni vkivel meg a lényeg, hogy randi után szopjon le között van némi különbség. Mindkét kérdés hülye, de az első nem tapló.
2017. jún. 7. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
70%

Ez kapcsolatban is úgy működik, hogy addig be se kapom, amíg nem lettem fényesre nyalva. ;)

Alkalmi szexre meg olyan helyes pasikat kaphatok, hogy te mellé se állhatsz. ;)

Attól, hogy valakin van 10-15 kg plusz, még sokan tartják jó nőnek, és még több pasi van, aki "bevállalná". Ha te azt hiszed, hogy megcsóválod a tripperes kis faxod, és felakadt szemekkel bukik rá egyből a "csajismerős", akkor tévedsz.


Arra viszont készülj, hogy ha csak alkalmi szex volt, akkor a csajok simán kibeszélik egymás között a pasit. Vagyis villámgyorsan körbejár a "csajismerőseid" között, hogy önző vagy, nulla az ágyban, mekkora az akkora, és meddig bírod. Innentől azoknál se lesz esélyed, akiket csak látásból ismersz. ;)


A nők sem angyalok. De nem ám! ;)

2017. jún. 7. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!