Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Abban szeretnék segítséget...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Abban szeretnék segítséget kérni hogy hogyan hizlalhatnám fel a barátnőmet?

Figyelt kérdés
Szóval pár napja bevallottam a barátnőmnek hogy szeretném ha hízna mert a kövér lányokat jobban szeretem. Meg se haragudott sőt inkább örült neki. Mostani mérete 165cm társul 71 kg-val kb olyan 100 kiló körülire szeretném hogy hízzon. Tehát az lenne a kérdésem hogy milyen kajákat csináljak neki hogy minél gyorsabban elérjük a célt?

2017. jún. 7. 17:50
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Nem únod még?
2017. jún. 7. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%

#9, #10:

Van ezen az oldalon valaki, aki rendszeresen ír ki ilyen kérdéseket


Olyan is volt, hogy annyira szeretné felhizlalni a barátnőjét, hogy kövér fétis oldalakon szerepelhessen.

2017. jún. 7. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
Hát az biztos hogy nem nő vagyok, és ez az első kérdésem amit kiírtam
2017. jún. 7. 20:26
 14/15 anonim ***** válasza:
50%
Sok sikert a hizlaláshoz ne halgass a sok hülyére
2017. jún. 8. 05:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Először is ne szólj bele. Ne akard megváltoztatni.

Másodszor is nagyon egészségtelen lenne így meghíznia, olyan változások lennének a hirtelen hízástól, aminek örökre ott lenne a nyoma a testén..És nagyon sok betegség kockázata megnőne.

Szerintem csak azért, mert a szánalmas bébirépád a duci nőkre izgul, még ne várd el a barátnődtől,hogy ezt bevállalja érted..

Ez nem egy olyan fétis, hogy semmi kár nem éri..Az egészségevel játszanál.

És ha ne adj isten úgy döntesz,hogy hello szia, akkor baromi nehéz lesz párt találnia 100 kilósan..

2017. jún. 8. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!