Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Debrecenben hol vannak nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Debrecenben hol vannak nem beképzelt pénz imádó, helyes lányok? 21/F

Figyelt kérdés
Tènyleg nem találok sehol egy kedves lányt. Engem nem mondanak csúnyának, habár én nem tartom magam helyesnek, kedvesnek tartanak az emberek, még mielőtt valaki ezzel jönne. Nincsenek nagy igényeim se, csak egy értelmes magára odafigyelő lányra lenne szükségem. :/

2017. jún. 7. 21:23
 1/7 anonim ***** válasza:
Duci lány jó lesz?:)
2017. jún. 7. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nem kizáró ok nálam, persze van egy határ. :) Viszont csak olyan esetben tudom megérteni, ha vmi betegsége van... más esetben felfoghatatlan számomra, h ha egy fiatal ember, lány(férfi) nem tesz a túlsúly ellen.
2017. jún. 7. 21:32
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom milyen választ vársz erre a kérdésre.Pl, ha azt írom, hogy a Békás tónál csak nem beképzelt, pénz imádó, helyes lányok vannak akkor odamész és leszólítasz valakit? :)

Debrecen elég nagy város, tele van olyan lányokkal is, akiket kerülni szeretnél, de van sok normális is, viszont nem találod meg úgy, ha görcsösen keresed.

2017. jún. 7. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Nyilván nem szólítok le senkit csak úgy, olyanra gondoltam, h merre járhatnak,milyen körökben mozoghatnak ilyen lányok, de am értem, amit mondasz :)

(Lehet mégis le kéne szólítanom az embereket csak úgy?! :D)

2017. jún. 7. 21:49
 5/7 anonim ***** válasza:
0%
Kósa az anyád 3.14-ját...
2017. jún. 7. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
What? :D
2017. jún. 7. 22:13
 7/7 anonim ***** válasza:
0%
Sok szerencsét hozzá, de én pont azért hagyom ott Debrecent mert nem találtam.
2017. jún. 8. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!