Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Társkeresés szempontjából...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Társkeresés szempontjából mennyire mérvadó, hogy a férfi magas érzelmi intelligenciával rendelkezik? 43F

Figyelt kérdés

Mostanában egyre többet olvasok erről az érzelmi intelligenciáról, neked ez pontosan mit jelent? És mennyit nyom a latban ismerkedéskor, ha a férfinek magas?

Inkább 30 feletti hölgyek válasza érdekelne és nem kiváncsiságból kérdezem.


2017. jún. 9. 23:14
 1/7 anonim ***** válasza:

Nézd, ha 43 évesen korábban is sikeres voltál a nőknél (tavaly, 3 éve, 5 éve, 10 éve, stb.), akkor esélyesen ezután is sikeres leszel.


Ha nem, akkor meg nem.

2017. jún. 9. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Heart of Darkness ***** válasza:
100%
Nem tudom mennyit nyom a latba az, hogyha magas. Azt viszont tudom, hogyha alacsony, akkor gondok lesznek. Nekem az.
2017. jún. 9. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Fiatalabban úgy érzem,ez nem számít semmit manapság.
2017. jún. 10. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Nem mondtam, hogy az vagyok. Ellenben ember, aki nem tökéletes, aki hibázhat, aki kicsit borozgatott, vagy talán nem is kicsit, aki elüthet egy betüt, aki téveszthet, aki nem biztos, hogy most visszaolvassa amit leír.

De köszönöm, hogy felnyitottad szemem ezen súlyos tévedésemre, ígérem, jóváteszem valahogy. Viszont az a baj, hogy ezt sem olvasom majd vissza, lehet itt is hibázok, nem is keveset.


Eddig sikeres voltam a nőknél, bár csak egynél, de több mint 20 évig, viszont most ennek vége egy ideje. Jut eszembe nyelvészkém, légyszi jelezz, ha valamit elírok...

Kérdésem arra irányul (kisnyelvészkém, ez most rövid, vagy hosszú u, nem tudom pontosan), hogy.......na most elfelejtettem mit akartam írni.

Talán elég rég volt, hogy ismerkedtem nőkkel, de azt tudom, mi hiányzik, mi az értékrendem és nem szeretnék egyedül megöregedni. Végülis mindegy, megoldom majd ezt is, így meg pláne, hogy van egy újdonsült nyelvtantanárom....

2017. jún. 10. 00:37
 5/7 Fish1 ***** válasza:
Nálam számít. Ha alacsony, az gáz. Pl. ha valaki nem tud beszélni az érzéseiről, az gáz. És itt nem arra gondolok, hogy azt mondogassa, hogy szeret. Hanem pl. azokról a dolgokról, amik bántják, vagy negatívak, vagy ami a kapcsolat érdekét szolgálja. Ha nem tud beszélni ilyen dolgokról, akkor a kapcsolat egy idő után megcsömörlik, mivel a kommunikáció nem fog jól működni.
2017. jún. 10. 03:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Egy kapcsolatban a magas érzelmi intelligencia alapvető fontosságú, hiányában nem működik jól az egész. Azonban ezzel nem fogsz becsajozni, tehát "társkeresés" szempontjából nem sokat jelent. Hol ismerkedsz, neten? Ráírod az adatlapodra vagy hogy?

Ha neten ismerkedem valakivel, már a levelezésünkből következtetni tudok az illető intelligenciájára, főleg az érzelmire, és a műveltségére stb. De a randin, a beszélgetésnél derül ki, igazán, hogy egy húron pendülünk-e és az érzelmi intelligenciájáról is képet kapok kicsit.

Aztán ennek függvényében derül ki, mehet-e tovább a dolog. Nos, mérvadó tehát, de ezen felül kell még más is, ami megdobogtatja egy nő szívét. A "harminc feletti hölgyek" értékelik.

N 40

2017. jún. 10. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
A magas érzelmi intelligencia fontos úgy általában az emberi kapcsolatokban. Ha empatikus vagy ha értesz és érzel az csak jó lehet.:) Kommunikáció a kulcs egy jó kapcsolathoz, és az h értsük, megértsük és elfogadjuk a másikat. 34/n
2017. jún. 10. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!