Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egyedül vagyok vele, h engem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyedül vagyok vele, h engem nem hoz lázba senki Tinderen? 21/F

Figyelt kérdés
Már eleve,h csak egy kép, vagy jobb esetben több kép van egy csajról, de kb. Mindegyik ilyen beállított nagyon tip top képek, én ezeket nem bírom, a másik véglet meg, h kb. megijedek a naturál fotóitól a lányoknak. Akinek összejött vmi Tinderen azt hogy csinálta, am debreceni vagyok, debreceni srácok tapasztalat??

2017. jún. 9. 17:14
 1/5 anonim ***** válasza:

Randi összejött, de ennyi.

Más társkeresőn se látsz a nőkről többet, mert egy "hercegnőnek" nem kell kitöltenie semmit, elég 1-2 kép, és hello :)

Bemutatkozó szöveget sehol se látsz nagyon nőktől.

2017. jún. 9. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Semmit nem tudni meg, a személyiségéről, jó tudom, h egy szexpartner kereső kb. Mondjuk nekem több lány ismerősöm ott talált a barátjára, de azért nah lehetnének a lányok kicsit közlékenyebbek XD
2017. jún. 9. 17:24
 3/5 anonim ***** válasza:
Ki a bánat az a Tinder? :)
2017. jún. 9. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nem, nem szexpartnerkereső. Egy sima társkereső, amcsiban főleg szexpartner keresésre használják, de ez nem az USA, itt szexpartner keresést ilyen nyíltan nem is vállalhatja egy nő, mert leqrvázzák, leribizlizik.

Igen, lehetnének közlékenyebbek, de minek? Így is nagyon sok párt kapnak a nők, és tudják, hogy egy rakás férfi vágyik rájuk, meg hát "nehogymááá" ők tegyenek valamit, majd a férfi.

2017. jún. 9. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Teljesen felesleges bármiféle adatlapot kitölteni, ugyanis az emberek jelentős részének fogalma sincs arról, amit olvas, úgyis megkérdezi a legtriviálisabb dolgokat is, hiába vannak feltüntetve az adatlapon.
2017. jún. 9. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!