Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfiak, egy kövér nő hogyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, egy kövér nő hogyan fogadja el magát?

Figyelt kérdés
Ha nem kell nektek,akkor hogyan? Fogyni nem fog! +30kg van rajta,ami hason,combon látszik.:)

2017. jún. 10. 17:26
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:

"juj, aki azt tanácsolta, hogy fogyjál le, máris leszavaztad? :D de cink vagy, ebből is látszik, hogy csak lusta vagy tenni azért, hogy lefogyj, de tudod, nem is kell ám 80 éves kort megélned. :D "


1.Én nem szoktam pontozgatni,relatív válaszok vannak.

2.Nem te döntöd el meddig élek.És semmi közöd hozzá! Nincs kőbe vésve.

2017. jún. 10. 18:04
 12/17 anonim ***** válasza:
21%
Ezek előtt a nénik előtt emelem a kalapomat!90 környékén annak örülök majd, ha nem katétereznek.
2017. jún. 10. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
10%

gyerekes a pontozgatásod, de mindegy, ez a te szinted :D

csak nevetek rajtad :D :P

2017. jún. 10. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
24%
Tehát tudatosan szembe mész a férfiak igényeivel, aztán meg csodálkozol, hogy nem kellesz nekik? Hogy is mondtad, semmi közünk hozzá? Valóban, és különösebben nem is érdekel, hogyan teszed túl magad a dolgon, de az sem, ha ez nem sikerül.
2017. jún. 10. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
18%

"Ha nem kell nektek,akkor hogyan?"


Hát úgy kérlek, hogy legelőször EZT fogadja el.

Mármint hogy közülünk max. a zsírfetisisztáknak kell, de senki másnak. Oszt ha ezzel megvan, akkor már nincs is megfelelési kényszer és szabadon hízhat akár hatszáz kilósra is.


Ha ez neki így a jó?

2017. jún. 10. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
75%

Tudom, hogy le fogtok pontozni, de a válaszom: simán! Rengeteg különböző alkatú és testű ember él a földön, van aki relatíve egészséges, és olyan is aki beteg. Mégis megvannak valahogy. Szerintem a kövér nők szexik, és 30 kiló "fölösleg" nem fog megállítani nagyon semmiben - kivéve ha meg akarod mászni az Everestet :D. Nekem van egy lány ismerősöm aki 37 éves, 150 kilós és nem beteg, teljesen rendben vannak az értékei. Ehhez képest a te zsírod kis miska, úgyhogy ne panaszkodj, élvezd az életet :D.

Ha talán kedved támadna beszélgetni, írj privit.

25/F

2017. jún. 11. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
82%
Úgy, hogy legyen önbizalma. Ha elbújsz és meg sem mutatod magad, akkor látszik rajtad, hogy frusztrál a dolog. Mutasd meg, hogy milyen az alakod.
2017. jún. 12. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!