Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csak szerintem beteg dolog...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak szerintem beteg dolog hogy van egy 44 éves férfi akinek van egy 20 éves lánya és a férfi kikezd egy ugyan olyan korú nővel mint a lánya?

Figyelt kérdés
2017. jún. 10. 21:27
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
39%
Nem, még jónéhányan ezt gondolják, pedig teljesen normális. Felnőtt emberek.
2017. jún. 10. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
25%
Nem,miért lenne az?! Irigy vagy??
2017. jún. 10. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
57%
Fele annyi idős nővel alapból gáz kikezdeni, az, hogy az illetőnek van egy hasonló korú lánya már nem oszt, nem szoroz.
2017. jún. 10. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
71%

A 80 éves is legszívesebben 20 évessel kavarna csak már nem mer bepróbálkozni mert tudja, hogy kiröhögnék. Am meg kb. 16 éves kor az ideálja a férfiaknak csak hát ciki ezt így kimondani főleg 40-50 évesen, de attól még az ízlésük ilyen.

Engem már nagyon nem tudnak meglepni.

2017. jún. 10. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
59%
Nem beteg dolog.
2017. jún. 10. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
63%

Nem beteg.


Minden egészséges libidójú férfi a saját maga korától függetlenül szívesen szexelne egy számára csinos, huszonéves nővel. (A tizenéves, meg a hatvanas is.)

2017. jún. 10. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 Interferencia ***** válasza:
68%
Nem csak szerinted, de szerintem például nem beteg, akkor lenne az, ha a saját lányával tenné. Így viszont nem értem, miért számít, hogy hány éves a lánya.
2017. jún. 10. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
48%
Hurrá! Én 42 éves férfi vagyok, és végre van esélyem a 20-as csajoknál!
2017. jún. 10. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
47%

nem az.

semmi köze egymáshoz a két dolognak.

legfeljebb dagi lecserélt feleségek szokták betegnek mondani mert lefogyni és ezzel rendbe hozni a házasságot lusták,ócsárolni meg egyszerűbb.

2017. jún. 10. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
44%

Nincs igazad előző: nem egy csinos feleséget cseréltek le apuk a fiatal szeretőjükért (vagy csalták végig) mert a férfi eszét elöntötte a lila köd, és lusta volt tenni a kapcsolatért. Sokkal könnyebb egy fruska előtt játszani az agyunkat mint kitartani a család melkett. Na meg a lány úgy is elhisz minden rizsát, amit már anya nem igen de ez már megint milyen szemét dolog nem?

A legtöbb esetben anya így is fiatalabb pár évvel apánál; de apa szubjektív idősíkban él, ahol saját magán nem, csak a nején veszi észre az öregedés jeleit.


Az egyetemi tanároknál a legtöbb a válás. Vajon miért?

2017. jún. 11. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!