Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Heteroszexuálisként esetleg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Heteroszexuálisként esetleg valaki volt már homoszexuális szórakozóhelyen?

Figyelt kérdés

Pl Alterego,vagy egyéb,ajánljatok,ha tudtok.

És a tapasztalatotok mi?


2017. jún. 12. 20:43
 1/10 anonim ***** válasza:
81%

Pár éve voltam a Capellaban. A jelenlévők minimum fele szerintem heteroszexuális volt.

Én kifejezetten a travi showt mentem megnézni.

Sokkal lazabbak voltak az emberek, mint máshol.


N

2017. jún. 12. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Van egy ismerősöm, aki mesélte, hogy volt. Az ok mindössze annyi volt, hogy ott dolgozott egy ismerőse, és az volt az utolsó munkanapja ott, és meghívta a haverokat ennek alkalmából.
2017. jún. 12. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
72%

Mi is a Capellában voltunk nagyon rég azért mert az esett a legközelebb. Nem tapasztaltunk semmi különöset, mit kellett volna?

N

2017. jún. 12. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
60%

Exemmel és az ő haverjával tévedtünk be, de fel sem tűnt, csak jó tíz perc után.

Csak férfiak voltak, és engem nagy ívben leszartak (pedig sort, pici smink, kivágottabb felső volt rajtam), a két srácot viszont igencsak élénk érdeklődéssel nézték - különösen az exemet, aki elmehetett volna passzívnak :D

2017. jún. 12. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
77%
Egyszer elmentünk a férjemmel az Underground nevű szórakozóhelyre. Rettenetes volt. Silány, playback műsor, nagyon alpári mulatós zene, nagyon alpári viselkedés a közönségtől. Lenyúlták a piámat, a képembe fújták a cigifüstöt, holott akkor már élt a dohányzási tilalom. Az tette be a kiskaput, amikor a konferanszié azt mondta, hogy húzzon innen a p.csába az összes hetero. (Csak halkan kérdezem meg, hogy mekkora botrány lenne, ha "normál" szórakozóhelyen azt mondaná valaki, hogy húzzon innen a p.csába az összes homo?)
2017. jún. 12. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
20%

Utolsó, te, egy ilyen hisztis, keserű pics@t, mint te...you must be fun at parties.

ON

Persze, sokszor voltam, nincs semmi extra, sokan a travi show miatt jönnek, meg persze Dömper oltásaiért :D

2017. jún. 12. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Dömper nagy arc. Ideje lenne újból megnézni 😃
2017. jún. 12. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

nnaaa,miért szidalmazzátok a hölgyet,csak leírta a véleményét...

Hát,elmegyek,kíváncsi leszek.

2017. jún. 12. 22:30
 9/10 anonim ***** válasza:
62%
Semmi baj Kedves Kérdező, most legalább látod a melegek világhírű elfogadását és toleranciáját.
2017. jún. 12. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Ez inkább az internet viselkedéskultúrája :D
2017. jún. 13. 00:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!