Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hol táncolhatnék egyedül...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol táncolhatnék egyedül biztonságos szórakozóhelyen Budapesten szilveszterkor, ha a barátom nem akar velem jönni?

Figyelt kérdés
2016. dec. 29. 23:00
 1/10 anonim ***** válasza:
85%
Egyedül, fiatal lányként/nőként, egy részeg tömegben sehol sem biztonságos.
2016. dec. 29. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
50%
hogy pont szilveszterkor egyedül csak te táncolj méghozzá szórakozóhelyen nem sok esélyed van .elkiáltod hogy bombariadó,mindenki kirohan te maradsz és akkor megoldhatod a táncot,ha ez a vágyad.😂😃😅
2016. dec. 29. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Dessewffy utcában az Alteregoban rengeteg férfi lesz, de egyik sem fog akarni zaklatni :D)))
2016. dec. 29. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Szombat esti láz. Forgách u. 9. Helyről annyit hogy egy kulturált társastáncos bulihely.
2016. dec. 29. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
31%

Ha józan vagy, és nem kelleted magad, akkor bárhol.

De szerintem jobb, ha a pasiddal maradsz. Akkor nem kell kiírnod eljesén, hogy "miért fekszenek le a pasik minden nővel, aki egy kicsit ivott?" vagy azt hogy "kicsit ittam, és felmentem 5 férfival szobára, majd megerőszakoltak. Most mit csináljak?" esetleg hogy "ittasan megcsaltam a barátom, 10 pasival egyszerre, mi lesz most?"

Persze elsején is itt leszünk, tudunk majd válaszolni...

2016. dec. 30. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
88%

"Ha nem kelleted magad"

Egy kifejezetten meleg szórakozóhelyen táncoltam a barátaimmal, akik elég vegyes társaság, de többnyire homoszexuális fiúk.

Mégis valahogy hetero férfiak kezdtek egyszer csak tapogatni és nyomulni rám.

Szóval nincs biztonságos hely, de ez semmiképp sem az áldozat, a szórakozni vágyó ember hibája.

Szóval menjetek a csajokkal, csapatban.

2016. dec. 30. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Ó, nemi erőszak... aki védi, főbe kéne lőni. De szép világ lenne.
2016. dec. 30. 02:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Nincs senki barátnőd, akivel mehetnél táncolni?

Én nagyon szeretek táncolni, hosszú idő után most kezdek megint eljárogatni havi rendszerességgel táncolni (ennek oka, hogy a barátnőmmel nem voltunk jóban, akivel szoktunk bulizni). Ha tényleg olyan helyre akarsz menni, ahol nem nyomulnak, akkor tényleg melegbárt ajánlok (Alterego), jó zenék szólnak, és nem fognak nyomulni.

2016. dec. 30. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Egyedül sehol nem leszel biztonságban.


Jó helyeken is lehetnek rossz emberek.

2016. dec. 30. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Olyan nincs hogy egyedül neked nyitva tartanának egy szórakozó helyet.
2017. jan. 5. 05:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!