Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk, férfiak, mennire vagytok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, férfiak, mennire vagytok elégedettek ezekkel a dolgokkal magatokkal kapcsolatban?

Figyelt kérdés

-Arcforma, jóképűség (plusz haj, fogak, arcszőrzet stb.)

-Magasság, testalkat (izomzat, szőrzet mennyisége stb.)

-Péniszméret, forma

-Férfias attitűd, kisugárzás

-Anyagi helyzet


Ezekkel van a legtöbb gondja az itteni pasiknak. Ti mennyire vagytok elégedettek ezekkel? Mennyire hátráltatják vagy segítik az ismerkedèst a nőkkel?



2017. jún. 13. 18:05
 1/9 anonim ***** válasza:

10/10

10/10

10/10

10/10

10/10

2017. jún. 13. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

8-Arcforma

10-Magasság

10-Péniszméret,

7-Férfias attitűd

4-Anyagi helyzet


Nincs bajom az ismerkedéssel.

2017. jún. 13. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
0%

Ilyen sorrendben 0-a! Ugy kb. Ennyire.

De mit tudok tenni ezt dobta ki a gep...

2017. jún. 13. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
0%
Ja! A nok mindeg is leszhartak es En az a tipus Vagyok aki azt adja amit kap.
2017. jún. 13. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
29%

-5 (jókép azt mondják megvan, van rendes arcszőrzetem, fogaim tökéletesek, nincs egy tömés se rajtuk, viszont kopaszodom, ezért sajnos le kell tolnom borotvával, és bár azt mondják jól áll az is, de nekem ez a legnagyobb bajom magammal)

-7 (magas vagyok, azt mondják jó alakú, átlagos alkatú, több izom azért nem ártana, néhány helyen idegesít a szőrzet)

-9 ( 20/4,5 elég egyenes, jó állóképességű, egy lány kifejezetten gyönyörködik benne, de sajnos kis szűkület miatt meg lett csonkítva kicsit a ruhája hogy ne fájjon nagyon szűk helyeken :( )

-4 (önálló vagyok, bátor vagyok bizonyos dolgokban (motor, bringa, saját véleményem van, de inkább a "leszarlak, hidd azt amit akarsz"+elsétál attitűddel vagyok konfliktusnál, és az alfahím szerepét sem tudom eljátszani, vagy ha megpróbálnám tuti elröhögném, és túl kedves és odaadó vagyok a nőkkel, és nem adok a látszatra, csak a kényelemre)

-8 (magyar lakosság nagyon túlnyomó része a seggét a földhöz verné örömében ha olyan helyzetben lenne mint én, de a "végtelen pénz" még nincs meg :( )


Az alfahím szerep eljátszásának hiánya, és a kedvesség szinte blokkolja a nőzést, szinte csak barát lehetek "kedves fiú", max szexpajti.

2017. jún. 13. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Arcforma: 5

Magasság: 10

Péniszméret: 10

Férfias attitűd: 8

Anyagi helyzet: 0

2017. jún. 13. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Arcforma: kölyökképem van, ez hátrány. Haj rendben, fogak is, szőrzet is ok.

Magasság: 190 cm, perfekt.

Testalkat: normálhoz közelítő, minimális has sportolás mellett /nem sörhas, nem kötényhas, még csak nem is macis, hanem férfias/ kellő mennyiségű szőrzet hason, mellkason

Péniszméret: pont tökéletes, formája hibátlan, szép makkal /nők mondták/

Férfias attitűd: meg van, keverve egy kis szangvinikus-kolerikus stílussal

Anyagi helyzet: erre lehetne írni, hogy ez mindig lehetne jobb, de elégedett vagyok. 😊 29F

2017. jún. 13. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

-Arcforma, jóképűség (plusz haj, fogak, arcszőrzet stb.)

Szerintem rendben van, kicsit nagy az orrom azt mondták már, de az se vészes. Homlokomnál némileg kevesebb már a haj, de ahhoz képest, hogy apám ebben az életkorában már teljesen kopasz volt én még elég nagyon jól állok, sok hajam van. Fogorvoshoz járok 1-2 évente és mindennapos fogmosás, szóval fogaim jók. Borostám az elég gyorsan nő, de mivel a kövekező részben is szó a szőrről, erre még visszatérek.

-Magasság, testalkat (izomzat, szőrzet mennyisége stb.)

187 cm vagyok, ez teljesen ok, mivel futni szoktam ezért a lábam izmosabb, felsőtestre jöhetne még izom, bár megmondom őszintén jól érzem magam így is a bőrömben. Na szőrzet az van bőven, Tom Selek elbújhat mögöttem olyan mellszőrzetem van és máshol is erős és gyorsan visszanő. Egyébként arcon és hónajban borotválom, intim részen röviden tartom.

-Péniszméret, forma

Nagyjából abba a mértebe esik amit az átlagnak mondanak, enyhén görbül. Én meg vagyok elégedve ezzel is, most mondhatnám legyen 1-2 cm hosszabb, de akkor meg már valakinek az lenne a kényelmetlen.

-Férfias attitűd, kisugárzás

Úgy gondolom elég férfias kiállásom van, ha megszólalok is az is teljesen férfias, jelenleg totálisan férfias állásom is van az építőiparban dolgozom. Egy olyan férfi vagyok akire fel tudna nézni egy nő, ezzel nincs baj.

-Anyagi helyzet

Van pénzem, de a közeljövőben tervezek venni egy új autót, erre gyűjtök most, nyilván ha megvettem kevesebb lesz.


Összességében egy szerethető ember vagyok, csak nehezen megy a kezdeményezés és lassan nyílok csak meg egy idegennek. Szerintem aki a párom lesz nagyon jól jár velem.

29/F voltam

2017. jún. 13. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
De szép! Valaki akik leírják a kért dolgokat, meg is kapják a lepontozást :D
2017. jún. 13. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!