Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hol lehetne goth lányokkal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol lehetne goth lányokkal ismerkedni?

Figyelt kérdés
Facebookon olyan szép goth modelleket látok, itt Magyarországon hol lehetne ilyen stílusú lányokkal ismerkedni? Sehol sincsenek úgy vettem észre.
2017. jún. 13. 19:00
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
margitszigeten
2017. jún. 13. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Vidéken lakok jobban mondva Tatabányán
2017. jún. 13. 19:03
 3/7 anonim ***** válasza:

Igaza van az első válaszadónak. A legtöbb goth lánnyal Budapesten lehet találkozni, a margitszigeti romok környékén pedig igencsak gyakran megfordulnak.


Tatabánya messze nem a civilizáció vége, ezért biztos vagyok benne, hogy ott is találhatsz goth lányokat, csak kissé többet kell keresni.

Ezzel szemben pl. itt felénk Baranyában már az is csoda, ha nagyritkán látok 1-2 ilyen lányt.

2017. jún. 13. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Kevesebb van mint pár éve, és azok is messze nem olyanok mint akiket te modell képeken látsz. Azt a külsőt, stílust nagyon nehéz megfizetni, az átlag goth lányok elég jellegtelenek. Amelyik meg kivétel, annak pláne annyira fontos a stílusa és a megjelenése, hogy soha nem fog olyan férfival kezdeni, aki nem szubkultbeli. Én is voltam nagyon csipkés sötét hercegnő (ma már 30 évesen visszább vettem a külsőségekből), úgyhogy tudom hogy sok esélyed nincs.
2017. jún. 13. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

4 ezt nem tudom miért mondod, kicsit sem tudok egyetérteni veled és nagyon felszínesnek hangzik.


sima metálos rocker ruhákat hordtam amikor egy fullos goth csajjal összejöttem. persze nem költött milliókat korhú viktoriánus ruhákra de elég igényesen öltözködött, ugyanakkor extrémen, pl. latex, lakk fűzők, piercingek, stb. és mindezt top 10-esen tálalva, sokat állt modellt is.

én magam sem voltam igénytelen, de sose hordtam goth ruhákat, és nem ekörül forgott az életem

de nem is szépségversenyen jöttünk össze hanem egy koncerten amit mindketten szerettünk. és hamar megtaláltuk a közös hangot, azonos érdeklődési kör, műveltség stb. tudod messze nem a külső a lényeg, főleg annál aki nem "pózer" hanem csak simán egy szubkultúra tagja és még intelligens is.

2017. jún. 13. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ötös, mondom szubkult. Abba te beleférsz, de egy átlagosan öltözködő, farmeros tornacipős egyszerű stílusú férfi, akit még az a világ se vonz/nem ismeri amiben az ilyen lányok mozognak, az mit akar? Nem mellesleg maga a kérdés is felszínes ha már így nézzük, a kérdező is csak a külseje miatt akar ilyen lányt, nem azért mert azonosulni tud a világával.
2017. jún. 13. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

6


Te aztán nagyon tudod... :D

2017. jún. 13. 23:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!