Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Minden pasi ilyen? Vagy csak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Minden pasi ilyen? Vagy csak en tudok ilyen jol valasztani?

Figyelt kérdés
22 evesek vagyunk, ezert nem irom a tini kategoriaba, de lehet oda kellene. 1 evvel ezelott megismertem egy fiut aki nagyon bejott par honapig egyutt voltunk, majd elegge elhanyagolt, sajat magat helyezte eloterbe, mindig akkor talalkoztunk amikor epp o raert. Beleuntam, kozben beszelgetett par lannyal, megcsalni nem csalt meg. Osszevesztunk, nem beszeltunk felevig. Lett kapcsolatom, bar nem tul jo a mostani sem. Ujra bejelolt az ex, elfogadtam. Mindennap ram ir, az elejen beszelgettunk elmondtam hogy kapcsolatom van, azthittem tobbet nem ir de tevedtem. Szoval egyedul az bosszant, hogy mindennap ramir, majd egy ido utan elolvassa amit irok es vissza se ir majd reggel. Es ez meg 2 hete. 4-5 mondatnal nem beszelunk tobbet. Neki is volt kapcsolata de vege lett ha ez fontos. Tehat minek ir? Ha utan b*aszik visszairni? Bosszantani akar? Visszakar szerezni? Utobbit ketlem.
2017. jún. 13. 21:18
 1/8 anonim ***** válasza:

Hát a te játékát játszod még mindig, nem tudom feltűnt-e :)

Még mindig ő van előtérben, akkor ír, amikor akar, te pedig pincsikutyaként írsz neki mindig vissza.

2017. jún. 13. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Koszi, ez kellett mar :) vissza se irok most mar, mert csak felidegesit. Egyszer rakerdeztem miert ir igy? Tanul, aha azert lep fel felorankent. Miert nem tud keresni mast, miert engem talal be..
2017. jún. 13. 21:31
 3/8 anonim ***** válasza:

Ne csak vissza ne írj, hanem tiltsd le!

Probléma megoldva.

2017. jún. 13. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Minek írsz neki, ha csak bosszankodsz miatta?
2017. jún. 13. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Hidd el, hogy nem minden pasi ilyen, de legalábbis a normális férfiak nem. Nagy a szórás, könnyű kifogni a hülyéket. Mit érdekel ennyire, hogy az elolvasástól számítva mikor ír? Szerintem éretlen a viselkedésed. Lehet, hogy a tini kategóriát kellett volna választani tényleg!
2017. jún. 13. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Nem mindegyik. Én sokkal rosszabb vagyok.

30/f

2017. jún. 13. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Elérte, amit akart. Rá gondolsz ismét. Meg is fog dugni, szétmentek a mostaniddal, összejöttök az exeddel, pár hónap szenvedés és kufircolás után rájön, hogy mégsem kellesz neki és ott leszel, ahol a part szakad. Két szék közül a pad alá kúródsz. Kell ez neked?
2017. jún. 13. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Azért ír, mert unatkozik, és kell neki valaki, aki MINDIG szórakoztatja. Te ilyen vagy. Én is viselkedtem így egy férfival, mindig akkor beszéltünk, ha neki kedve volt, de én szereztem magamnak egy rendes párt, és egyszer csak elkezdtem nem válaszolni. Ne félj, volt hiszti, lelki terror, manipuláció bőven, én meg letiltottam, és az összes általam ismert telefonszámot is, amikről annak előtte hívogatott. Kezdi felfogni.
2017. jún. 14. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!