Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit gondoltok arról aki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok arról aki természetesnek veszi hogy megcsalja a feleségét?

Figyelt kérdés
Múltkor beszèlgettem egy fèrfi ismerősömmel aki termèszetesen beszèlt nekem arról hogy kikkel ès hogyan csalja a felesègèt. Fura volt mert 45 èves ès 19 èves csajokkal kavar,ès úgy megy haza utànna mintha mi sem törtènt volna ès mèg engem nèzett hülyènek hogy elítèlem az ílyet!
2017. jún. 14. 09:23
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Nem dicséretre méltó persze... de az ő dolguk.
2017. jún. 14. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
50%
Nézd meg a feleséget! Az mindent elmond az ilyen alakokról.
2017. jún. 14. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
47%
Semmit. Annyira mindennapos mindkét nemnél a csalás, hogy hallok róla, kb annyit jelent nekem, mint egy jó reggelt, vagy jó estét köszönés.
2017. jún. 14. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Hat en a helyedben megkertem volna, hogy fejezze be, mert nem vagyok kivancsi maganeletere, ha ezek utan meg o sertodott volna meg, lehet el is kuldom az anyjaba. Nem kell olyat elmondani masnak, ami koztudott, hogy sok ember erkolcsi nezeteibe szembe utkozik.
2017. jún. 14. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
86%

Nem ítélem el a poligámiát, de minek tesz esküt valaki a monogámiára, mikor poligám. A mai világban lehetőség van mindkettőre ezért nem értem a dolgot.

30/f

2017. jún. 14. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Hát én soha nem csaltam meg egyetlen páromat sem, a bátyám egyfolytában...sokat beszéltünk erről, de nem tudott meggyőzni, hogy az a helyes, hogy csalja a feleségét. Szerintem, akkor nincs tisztelet a másik iránt.
2017. jún. 14. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem gondolok semmit, mert nem foglalkozok vele. Nők is csalják a férjüket. Nem mind, ahogy a férfiak közül sem mindenki.
2017. jún. 14. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
35%
Hajajj! Én még olyannal is találkoztam ami szépen megideologizálta, hogy ez tulajdonképpen szép dolog, sőt, terjesztendő, mivel ez az "igazi szerelem".
2017. jún. 14. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen igazat adok abban valmelyik kommentelonek, hogy en sem ertem, hogy minek kell a nejedet/ferjedet megcsalni. Addig, amig baratnorol van szo, azt mondom OK, hat nem O az igazi, ez van, sot azt is el tudom fogadni, hogyha valaki nem hisz a monogamiaban- am legyen.... a hazassag szentsege mar teljesen mas dolog. Nem tartott senki sem pisztolyt a fejedhez h elvedd Marist vagy hogy hozzamenj Jozsihoz. Ez nekem tul komoly elkotelezodes, plane ha mar gyerek is van a dologban es johetnek a lepontozasok most ezert a kijelentesemert, de annyi olyan kerdest olvasok itt amiben errol a temarol ugy beszelnek, mint mas az idojarasrol... az egyik napon olyan kerdest is volt "szerencsem" olvasni, ahol az egyik pasi epp arrol rinyalt, hogy a szeretoje nemreg szeretett bele masba es most keresi az uj szexkapcsolatat. Undorito az ilyen szamomra.
2017. jún. 14. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Nemes egyszerűséggel nem szereti és nem tiszteli a feleségét.
2017. jún. 14. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!