Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért vannak itt sokan meggyőz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért vannak itt sokan meggyőződve, hogy tuti megcsalja valaki a párját?

Figyelt kérdés

Pl távolság van/lesz köztük és úgy vannak vele, hogy biztos megcsalják egymást.

Nem látnak az adott kapcsolatba...

Ennyire általánosítani kell minden nőt/férfit?



2017. márc. 8. 21:29
1 2
 1/12 A legrosszabb ***** válasza:
Mert az ember 99%-a szereti kihasználni az éppen adódó lehetőségeket. Amint egyedül maradnak, rögtön punci/farok után kajtatnak.
2017. márc. 8. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Igazad van, nem látnak bele a kapcsolatokba, de sokan vannak akikkel megtörtént, pedig sose hitték volna. Magam is így jártam, pedig korábban lehetetlennek gondoltam a párom részéről aztán mégis. Most már azt mondom sose lehet tudni.
2017. márc. 8. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
1-es válaszoló: Ha mindenki ilyen hülye mint ahogy leírtad, akkor miért van egyáltalán az embereknek egymás társaságára igényük?
2017. márc. 8. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Vannak klasszikus jelek.

Mondjuk én nem távkapcsolatban, hanem házasságban éltem, mikor másodjára megcsaltak.

És az a vicces, hogy két teljesen különböző életkorú, társadalmi helyzetű férfi ugyanazokat a jeleket produkálta!

Sajnos másodjára se azonnal esett le...

2017. márc. 8. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
#4 -Légyszíves írd már le bővebben,konkrétan.-Lehet másoknak segítesz vele.
2017. márc. 8. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Mert a legtöbben saját magukból, és a saját sekélyes kapcsolataikból indulnak ki.
2017. márc. 8. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Mert él pár gagyi általánosítás az emberek fejében, úgymint


"Minden férfi disznó"

"Csak az a nő foglalt akin fekszenek"

"Minden nő qrva"

"Minden férfi csak a szexre tud gondolni"


Undorítóak az ilyen berögződések. Főleg, hogy nem is igazak az ilyesmik. Van pár akikre igen, de értük nem is kár.


Normális ember nem csalja meg a párját.

2017. márc. 8. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Fiatalabb koromban még úgy voltam vele,hogy van néhány bunkó srác, a lányok között csak 1-2 van aki fura de nem bunkó, de a többi egy angyal vagy ahoz hasonló lény.


Aztán felnőttem, lassan közelebb leszek a 40 hez mint a 30 hoz. Ma azt mondom férfiak között van egy két normális , a nők között pedig elvétve nagyon ritkán de lehet találni normálisat.

Nem vagyok nőgyűlölő, nem is volt sok kapcsolatom, csak figyelem mi zajlik körülöttünk....


Hogy a kérdésre is választ adjak nézzel statisztikát, anonim felméréseket ahol majd 50% az az arány aki már életében megcsalta párját...ennél több bizonyíték nem kell szerintem.


Nem kell álltalánosítani persze senki nem lát bele az adott kapcsolatba. Puding próbája az evés szokták mondani.

De azért az is elgondolkoztató hogy manapság lassan olyan kérdésekkel jönnek itt az emberek hogy mit vegyek fel nehogy megcsaljon a párom, mert azt hallottam ha cicanadrágot veszek akkor megfog....

Szal érted...

2017. márc. 9. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Értelek utolsó, de a statisztika nem minden.
2017. márc. 9. 08:19
 10/12 anonim ***** válasza:

Igen, a statisztika nem minden. Bár szerintem az 50% is visszafogott arány. A tapasztalatom azt mondatja velem, higy ennél jóval magasabb szám a reális.

De ha csak minden második emberre igaz, akkor is nagyon sok. A statisztikát nem lehet egyénre visszabontani, az 50%-ról nem derül ki, hogy az a bizonyos most csal, vagy se. A tízforintos is 50%-os eséllyel esik fejre, vagy írásra, mégis lehet olyan sorozat, amikor 3x egymás után fej lesz. De ebben bízni dőreség.

2017. márc. 9. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!