Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyi idő, amíg teljesen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi idő, amíg teljesen túlteszed magad valakin?

Figyelt kérdés

Áprilisban szakítottunk a barátommal.

Utána barátok maradtunk,hetente találkoztunk,de már nem volt semmi.

Kb két hete nem beszélek vele,mert nekem ez a barátság dolog vele nem megy.

Beszélgettem egy sráccal,kezdtek volna alakulni a dolgok, de megszakítottam vele a kapcsolatot,mert egyszerűen úy érzem,hogy hagyjon bélén minden pasi.

Mikor fog elmúlni ez az érzés?

20L


2017. jún. 14. 13:31
 1/9 anonim ***** válasza:

Ez nagyon valtozo, sok mindentol fugg: a Te szemelyisegedtol (mennyire vagy ragaszkodo tipus), a kapcsolat volumenetol (mennyire volt komoly, intenziv stb) es a kapcsolatban toltott idotol is (5-6 evet szerintem nehezebb elfelejteni mint 1-2-ot).


Biokemiai szempontbol a ragaszkodashoz szukseges hormon kiurulesi ideje kb par honap, de az erzelmi fuggoseg mar megint mas teszta.

2017. jún. 14. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
32%
Nekem, idáig a leghosszabb idő, mikor nagyon oda voltam a nőért, kellett 4 nap.
2017. jún. 14. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
3,5 éves kapcsolat
2017. jún. 14. 15:03
 4/9 anonim ***** válasza:
Attól függ, Kérdező. Sajnos én 17 (!!!) éve cipelem magammal a szerelmemet, mert soha nem tudott beteljesedni, és képtelen voltam elfelejteni. Pedig megpróbáltam minden létező módon, hidd el. Vannak olyan esetek, amikor egész a sírig elkísér a dolog...sajnos.
2017. jún. 14. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Változó. Utolsó ilyen nekem 1 éves kapcsi után majdnem 1 év volt.
2017. jún. 18. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Egyénfüggő dolog ez,meg attól függ,kit mennyire szerettél.Nekem volt,hogy közel két évig szenvedtem valaki miatt,igaz,gyakran láttuk egymást.
2017. jún. 18. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Ha valakit igazán szerettél, sosem fogod teljesen elfelejteni, mindig lesz benned egy kis szomorúság, hogy vége lett.
2017. jún. 18. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nagyon sok múlik azon, hohy sikerül-e normálisan megbeszélni, lezárni a dolgot. Nekünk nem sikerül, lassan két és fél éve még mindig fáj, ha rá gondolok.
2017. jún. 18. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
#7 pontosan erről van szó, sajnos gyakori az hogy sosem sikerül elfelejteni. Zöld pacsit adtam!!!
2017. jún. 18. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!