Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy amelyik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy amelyik pasinál a farok stimmel ott az a gond hogy nem teljesen illünk össze belsőleg, akivel meg belsőleg harmónia van ott a farok nem stimmel?

Figyelt kérdés
:( Így meg sem éri férfiak közeledését fogadni. Minek? Úgy is kibukik hogy valamelyik fent említett kategóriába tartozik. Vagy azért fogok szenvedni mert iszonyat jó a szex de érzelmileg nem kapok úgy visszacsatolást ahogy akarom, vagy mert habár jól összeillünk, de szexuálisan nem elégít ki teljesen. 30 éves vagyok.

2017. jún. 14. 08:12
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
29%
Gondolom ugyanezt gondolhatják rólad a férfiak is, hogy miért nem vagytok egy értelmi szinten, vagy hogy végezhetne ez a nő intim tornát is, annyian jártak már benne...Keresgélj...
2017. jún. 14. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
25%
Valtsal a masik nemre,ottnincs farokproblema :)
2017. jún. 14. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 A kérdező kommentje:
Aha..
2017. jún. 14. 08:18
 4/23 anonim ***** válasza:
72%
Azért mert akinek kisebb van,próbálja egyensúlyba hozni a pozitív természetével,akinek meg nagyobb,el van szállva magától.Csak vicc,a kettő nem függ össze,de ezt már én is megfigyeltem.
2017. jún. 14. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 A kérdező kommentje:
Nem is az, hogy kicsi..anno a páromé sem volt kicsi -vastag de átlagos méret, nem hosszú - még sem úgy használta ahogy nekem jó lett volna.
2017. jún. 14. 08:23
 6/23 A kérdező kommentje:
A privát üzenetre reagálva: Nem, nem lehet segíteni hogy hogy használja, ez egy elég nagy tévhit. Egyszerűen nem képes olyan lökéseket adni, olyan gyorsan és olyan hosszan ahogyan nekem jólesne, ilyen egyszerű. Ez képesség is és függ kondíciótól is.
2017. jún. 14. 08:30
 7/23 A kérdező kommentje:
És akkor még nem beszéltünk olyan alkati adottságokról mint a forma például, amin aztán végképp nem lehet változtatni. Hogy a nőben belül mit hogy ér, hogy stimmulál...ez szerencse kérdése is hogy találjon egy nő olyan partnert aki anatómiailag tökéletesen éri bent a megfelelő helyeken.
2017. jún. 14. 08:35
 8/23 anonim ***** válasza:
84%

Nekem az volt a megfigyelésem, hogy akivel nagyon jó volt beszélgetni, azzal pocsék a szex. Akivel jó a szex, azzal nem tudtunk beszélgetni.

Ha mindkettő stimmel, az nagy ritkaság! Az ilyen pasit meg kell becsülni. (És hozzá kell menni feleségül XD )

2017. jún. 14. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
66%
Én elhiszem hogy baromi tapasztalt vagy ez ügyben, de igenis lehet csiszolni ezeken a dolgokon. Úgy könnyű ha te az orgazmust csak a párod teljesítményétől várod, néha persze lehet is, de csak erre kiélezni a dolgot kicsit badarság. Váltsatok pózt, emeld a csípőd, mozogj vele. Légy te aktív ő passzív. Amit leírtál az kb úgy hangzik, hogy legyen egy kan aki jól megszúr rendszeresen míg döglesz az ágyon ÉS szórakoztasson rendszeresen mert azt jelenti a boldog élet, hogy ÉN mindent megkapok amit csak akarok...
2017. jún. 14. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
50%

30 éves koromig dettó ezzel a gonddal küszködtem.

Minden tök jó volt, szexre került a sor, Kiderült, hogy semmi sincs a nadrágban.Aztán fordítva.Rendesen, keményen le tudott rendezni az úriember, de beszélgetni nem tudtunk jókat.

Elváltam 2 éve, és akkor jött Ő.Végre valaki, akivel minden passzol.Tudja használni az igencsak méretes szerszámot, bármiről tudunk beszélgetni, imádunk ide-oda elmászkálgatni, mindenhol jól érezzük magunkat.Kezdettől együtt élünk, vele élni tökéletes.

Elfogadott úgy, ahogy vagyok, vagyis elváltként, mostmar egy 7 éves kislány édesanyjaként.

Szóval ne add fel, próbálkozni kell, máshogy nem megy.

Különben nálam sose volt második szex ha az elsőnél úgy éreztem, ez nekem nem jó.

2017. jún. 14. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!